Biuletyn Informacji Publicznych
 • Nasza szkoła
  Nasza szkoła
  Szkoła Podstawowa nr 8
  im. Dar Górników
  w Krośnie 
   
  sp8 logo
 • Nasze przedszkole
  Nasze przedszkole
  Przedszkole Miejskie nr 3
  "Na Zielonym Wzgórzu"
  w Krośnie
   
  pm3 logo

VI Szkolny Konkurs Fotograficzny

Opublikowano: piątek, 19.10.2018
Autor: p. J. Juszczyk
Odsłon: 12606
Stare Krosno       Zapraszam wszystkich uczniów klas V-VIII, do wzięcia udziału w VI Szkolnym Konkursie Fotograficznym zorganizowanym z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości pt. „Krosno - moja mała Ojczyzna". W konkursie udział może wziąć każdy uczeń, który na swoich fotografiach przedstawi nasze miasto, a prace dostarczy do organizatora konkursu.
 
Celem konkursu jest:
 • uczczenie 100-lecia odzyskania niepodległości;
 • wzbudzanie zainteresowań historią naszego miasta;
 • kształtowanie tożsamości regionalnej;
 • popularyzacja sztuki fotografii wśród uczniów;
 • stwarzanie każdemu uczniowi możliwości i warunków na osiągnięcie sukcesu,
 •  promocja pozaszkolnej działalności uczniowskiej,
 • obserwowanie i dokumentowanie różnorodnych zmian naszego miasta,
 • prezentacja efektów pracy uczestników konkursu.


Zasady konkursu.
 
 1. Przystąpienie do konkursu następuje poprzez oddanie w wyznaczonym terminie prac fotograficznych.
 2. Przystępując do konkursu, uczestnik akceptuje niniejsze zasady, zapewnia, że oddane prace są całkowicie jego autorstwa, a rodzice wyrażają zgodę na udział dziecka w konkursie, prezentowanie jego prac w szkole oraz ich publikację na stronie internetowej szkoły.
 3. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu najwyżej dwie fotografie.
 4. Tym razem prace konkursowe powinny być wykonane w dwóch kategoriach tematycznych: „Krosno – miejsca historyczne, zabytki”, „Krosno – osiągnięcia współczesności”
 5. Obydwie prace mogą być wykonane w tej samej lub różnej kategorii tematycznej
 6. Każda przekazana do konkursu fotografia powinna mieć postać kolorowej lub czarno–białej odbitki, wykonanej na papierze fotograficznym, w formacie 21cm × 15cm, naklejonej na czarny karton formatu A4 i zatytułowanej (tytuł zdjęcia, na białym kartoniku należy przykleić centralnie pod fotografią).
 7. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić imię i nazwisko autora.
 8. Oryginalne fotografie należy również zapisać na pendrive w formacie jpg.
 9. Prace konkursowe oraz pendrive z pracami (do skopiowania) należy składać do organizatora konkursu do 30 listopada 2018 r.
 10. Zgłoszone prace będą eksponowane na wystawie konkursowej w budynku naszej szkoły. Po zakończeniu wystawy, prace będzie można odebrać od organizatora.
 11. Prace zostaną ocenione przez uczniów klas V-VIII w systemie głosowania w czasie trwania wystawy konkursowej. Autorzy nie biorą udziału w głosowaniu
 12. Autorzy trzech fotografii z najwyższą liczbą głosów, otrzymają nagrody oraz dyplomy.
 13. Organizator może przyznać wyróżnienia, a autorzy wyróżnionych prac otrzymają dyplomy;
 14. Wyniki konkursu zostaną podane na szkolnej stronie internetowej, na której również zdjęcia zostaną zaprezentowane.
 15. Organizator zastrzega sobie możliwość wydłużenia terminu oddawania prac.
 16. Bliższych informacji udziela organizator konkursu.

Dziennik elektroniczy

Elektroniczne przedszkole

Dzisiaj jesthttp://www.sp8krosno.pl/46-sp8/aktualnosci/674-ii-szkolny-konkurs-fotograficzny.html

Sukcesy 2018/19

Sukcesy uczniów Sukcesy przedszkolaków

Katalog dobrych stron

W przygotowaniu
http://www.sp8krosno.pl/46-sp8/aktualnosci/674-ii-szkolny-konkurs-fotograficzny.html

Przekaż 1%

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz:
KRS: 0000270261
Cel szczegółowy:
MZS8 w Krośnie 6182
 
Przekaż 1%
 
 

Strefa ucznia

 • Zajęcia pozalekcyjne

  Zajęcia pozalekcyjne Harmonogram dodatkowych, nadobowiązkowych zajęć pozalekcyjnych, realizowanych w roku szkolnym 2018/2019

 • Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

  Kalendarz roku szkolnego 2018/2019 Ważniejsze terminy w roku szkolnym 2018/2019. 03-09-2018 - Rozpoczęcie roku szkolnego; 16-10-2018, g. 16.30 - Pasowanie pierwszoklasistów; 01-11-2018 - Wszystkich Świętych; 02-11-2018 - Dzień wolny od...

 • Strój galowy

  Strój galowy Informujemy rodziców i uczniów, że na rok szkolny 2018/2019 został ustalony kalendarz uroczystości, podczas których wszystkich uczniów obowiązywał będzie strój galowy. Oto one: 03.09.2018 -...

 • Przepisy przeciwpożarowe

  Przepisy przeciwpożarowe Wpis w kategorii: Strefa ucznia. Tytuł artykułu: Przepisy przeciwpożarowe. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

 • Zasady zachowania w szkole

  Zasady zachowania w szkole Wpis w kategorii: Strefa ucznia. Tytuł artykułu: Zasady zachowania w szkole. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

Strefa rodzica

 • Konsultacje dla Rodziców

  Konsultacje dla Rodziców W roku szkolnym 2018/2019 konsultacje dla rodziców dzieci i młodzieży szkolnej odbędą się w następujących terminach (pierwszy poniedziałek miesiąca): 10.09.2018 - zebrania organizacyjne; 01.10.2018 -...

 • Podręczniki szkolne

  Podręczniki szkolne Informujemy wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, że w roku szkolnym 2018/19 dzieci otrzymają w szkole darmowe podręczniki, które po zakończeniu nauki zwrócą do biblioteki szkolnej. Rodzice...

 • "Jestem Rodzicem"

  Oddajemy w Państwa ręce pisemko "Jestem Rodzicem", w którym publikujemy różnorodne artykuły, które poszerzą Państwa wiedzę pedagogiczną i inną. Informacje tu zawarte mogą być wskazówkami w...

 • Przydział wychowawstw i sal

  Przydział wychowawstw i sal Wpis w kategorii: Strefa rodzica. Tytuł artykułu: Przydział wychowawstw i sal. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

 • Rady dla rodziców

  Rady dla rodziców Wpis w kategorii: Strefa rodzica. Tytuł artykułu: Rady dla rodziców. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła, Podstawówka, podstawówka,...

Organa zespołu

 • Rada Rodziców SP8

  Rada Rodziców SP8 Rada Rodziców działająca w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019. Zarząd Przewodnicząca: p. Alicja NiepokójZ-ca przewodniczącej: p. Krzysztof Stelmach Skarbnik: p. Kinga Firlit-LiputSekretarz: p....

 • Samorząd Uczniowski

  Samorząd Uczniowski Wpis w kategorii: Organa zespołu. Tytuł artykułu: Samorząd Uczniowski. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

 • Rada Rodziców PM3

  Rada Rodziców PM3 Rada Rodziców działająca w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2018/2019. Zarząd Przewodnicząca: p. Anna Jurczak-Kuźnar Z-ca przewodniczącej: p. Małgorzata Stec Sekretarz: p. Agnieszka Hajek...

 • Rada Pedagogiczna

  Rada Pedagogiczna Wpis w kategorii: Organa zespołu. Tytuł artykułu: Rada Pedagogiczna. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła, Podstawówka, podstawówka,...

 • Dyrekcja Zespołu

  Dyrekcja Zespołu Wpis w kategorii: Organa zespołu. Tytuł artykułu: Dyrekcja Zespołu. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła, Podstawówka,...

Prezentacja szkoły

Napisz do nas

Dziękujemy za wysłaną do nas wiadomość. Spróbujemy odpowiedzieć jak najszybciej. Coś poszło nie tak. Proszę spróbować ponownie wysłać wiadomość. Please enter a correct Captcha answer.

Dojedź do nas...

http://www.sp8krosno.pl/46-sp8/aktualnosci/674-ii-szkolny-konkurs-fotograficzny.html
Przewiń w górę