Biuletyn Informacji Publicznych
 • Nasza szkoła
  Nasza szkoła
  Szkoła Podstawowa nr 8
  im. Dar Górników
  w Krośnie 
   
  sp8 logo
 • Nasze przedszkole
  Nasze przedszkole
  Przedszkole Miejskie nr 3
  "Na Zielonym Wzgórzu"
  w Krośnie
   
  pm3 logo

V Szkolny Konkurs Fotograficzny

17. 12. 16
posted by: p. J. Juszczyk
Odsłony: 12090
choinka
     
 
      Zapraszam wszystkich uczniów klas IV-VII, którym nie obce jest fotografowanie do udziału w V Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Świąteczne Krosno". W konkursie udział może wziąć każdy uczeń, który na swoich fotografiach utrwali nasze miasto w świąteczno-zimowej szacie, a prace dostarczy do organizatora konkursu.
 
 
Celem konkursu jest:
 • popularyzacja sztuki fotografii wśród uczniów,
 • stwarzanie każdemu uczniowi możliwości i warunków na osiągnięcie sukcesu,
 • promocja pozaszkolnej działalności uczniowskiej,
 • obserwowanie i dokumentowanie różnorodnych zmian naszego miasta,
 • prezentacja efektów pracy uczestników konkursu.


Zasady konkursu.
 1. Przystąpienie do konkursu następuje poprzez oddanie w terminie prac fotograficznych.
 2. Przystępując do konkursu, uczestnik akceptuje niniejsze zasady, zapewnia, że oddane prace są całkowicie jego autorstwa, a rodzice wyrażają zgodę na prezentowanie prac w szkole i ich publikację na stronie internetowej szkoły.
 3. Tym razem prace konkursowe powinny być zdjęciami zrobionymi po zmierzchu
 4. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu najwyżej dwie fotografie.
 5. Każda przekazana do konkursu fotografia powinna mieć postać kolorowej lub czarno–białej odbitki, wykonanej na papierze fotograficznym, w formacie 21cm × 15cm, naklejonej na czarny karton formatu A4 i zatytułowanej (tytuł zdjęcia, na białym kartoniku należy przykleić pod fotografią).
 6. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić imię i nazwisko autora.
 7. Oryginalne fotografie należy również zapisać na pendrive w formacie jpg.
 8. Prace konkursowe oraz pendrive z pracami (do skopiowania) należy składać do organizatora konkursu do 12 stycznia 2018 r.
 9. Zgłoszone prace będą eksponowane na wystawie konkursowej w budynku naszej szkoły. Po zakończeniu wystawy, prace będzie można odebrać od organizatora.
 10. Prace zostaną ocenione przez uczniów klas IV-VII w systemie głosowania w czasie trwania wystawy konkursowej. Autorzy nie biorą udziału w głosowaniu.
 11. Autorzy trzech fotografii z najwyższą liczbą głosów, otrzymają nagrody oraz dyplomy. 
 12. Organizator może przyznać wyróżnienia, a autorzy wyróżnionych prac otrzymają dyplomy.
 13. Wyniki konkursu zostaną podane w specjalnym komunikacie przez radiowęzeł szkolny oraz na szkolnej stronie internetowej, na której również zdjęcia zostaną zaprezentowane.
 14. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany tematu i terminu oddawania prac w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Dziennik elektroniczy

Elektroniczne przedszkole

Dzisiaj jesthttp://www.sp8krosno.pl/46-sp8/aktualnosci/674-ii-szkolny-konkurs-fotograficzny.html

Prezentacja szkoły

Sukcesy 2018/19

Sukcesy uczniów Sukcesy przedszkolaków

Przekaż 1%

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz:
KRS: 0000270261
Cel szczegółowy:
MZS8 w Krośnie 6182
 
Przekaż 1%
 
 

Katalog stron

W przygotowaniu
http://www.sp8krosno.pl/46-sp8/aktualnosci/674-ii-szkolny-konkurs-fotograficzny.html

ePodręczniki

 

epodreczniki

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpowszechnia podręczniki elektroniczne do użytku nauczycieli i uczniów. Zachęcamy do zapoznania się z w/w ofertą.

O reformie edukacji

Dobra Szkooła

Strefa ucznia

 • Zajęcia pozalekcyjne

  Zajęcia pozalekcyjne Harmonogram zajęć pozalekcyjnych prowadzonychw roku szkolnym 2018/2019

 • Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

  Kalendarz roku szkolnego 2018/2019 Ważniejsze terminy w roku szkolnym 2018/2019. 03-09-2018 - Rozpoczęcie roku szkolnego; 16-10-2018, g. 16.30 - Pasowanie pierwszoklasistów; 01-11-2018 - Wszystkich Świętych; 02-11-2018 - Dzień wolny od...

 • Przepisy przeciwpożarowe

  Przepisy przeciwpożarowe Wpis w kategorii: Strefa ucznia. Tytuł artykułu: Przepisy przeciwpożarowe. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

 • Zasady zachowania w szkole

  Zasady zachowania w szkole Wpis w kategorii: Strefa ucznia. Tytuł artykułu: Zasady zachowania w szkole. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

 • Wychowawcy i sale

  Wychowawcy i sale Przydział sal i wychowawców w roku szkolnym 2018/19: Klasa Ia; sala 36 - III piętro; p. Magdalena Najbar. Klasa Ib; sala 37 - III piętro; p. Marta Frączek. Klasa IIa; sala 32 - III piętro; p....

Strefa rodzica

 • Konsultacje dla Rodziców

  Konsultacje dla Rodziców W roku szkolnym 2018/2019 konsultacje dla rodziców dzieci i młodzieży szkolnej odbędą się w następujących terminach (pierwszy poniedziałek miesiąca): 10.09.2018 - zebrania organizacyjne; 01.10.2018 -...

 • Podręczniki szkolne

  Podręczniki szkolne Informujemy wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, że w roku szkolnym 2018/19 dzieci otrzymają w szkole darmowe podręczniki, które po zakończeniu nauki zwrócą do biblioteki szkolnej. Rodzice...

 • "Jestem Rodzicem"

  Oddajemy w Państwa ręce pisemko "Jestem Rodzicem", w którym publikujemy różnorodne artykuły, które poszerzą Państwa wiedzę pedagogiczną. Informacje tu zawarte mogą być wskazówkami w wypełnianiu...

 • Przydział wychowawstw i sal

  Przydział wychowawstw i sal Wpis w kategorii: Strefa rodzica. Tytuł artykułu: Przydział wychowawstw i sal. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

 • Rady dla rodziców

  Rady dla rodziców Wpis w kategorii: Strefa rodzica. Tytuł artykułu: Rady dla rodziców. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła, Podstawówka, podstawówka,...

Organa zespołu

 • Rada Rodziców SP8

  Rada Rodziców SP8 Rada Rodziców działająca w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019. Zarząd Przewodnicząca: p. Alicja NiepokójZ-ca przewodniczącej: p. Krzysztof Stelmach Skarbnik: p. Kinga Firlit-LiputSekretarz: p....

 • Rada Rodziców PM3

  Rada Rodziców PM3 Rada Rodziców działająca w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2018/2019. Zarząd Przewodnicząca: p. Anna Jurczak-Kuźnar Z-ca przewodniczącej: p. Małgorzata Stec Sekretarz: p. Agnieszka Hajek...

 • Rada Pedagogiczna

  Rada Pedagogiczna Wpis w kategorii: Organa zespołu. Tytuł artykułu: Rada Pedagogiczna. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła, Podstawówka, podstawówka,...

 • Samorząd Uczniowski

  Samorząd Uczniowski Wpis w kategorii: Organa zespołu. Tytuł artykułu: Samorząd Uczniowski. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

 • Dyrekcja Zespołu

  Dyrekcja Zespołu Wpis w kategorii: Organa zespołu. Tytuł artykułu: Dyrekcja Zespołu. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła, Podstawówka,...

Napisz do nas

Dziękujemy za wysłaną do nas wiadomość. Spróbujemy odpowiedzieć jak najszybciej. Coś poszło nie tak. Proszę spróbować ponownie wysłać wiadomość. Please enter a correct Captcha answer.

Dojedź do nas...

http://www.sp8krosno.pl/46-sp8/aktualnosci/674-ii-szkolny-konkurs-fotograficzny.html
Przewiń w górę