Biuletyn Informacji Publicznej
Logo szkoły Logo przedszkola Tarcza szkolna
  Obchody jubileuszu 50-lecia Nasze certyfikaty i dyplomy
Logo Zespołu
 Miejski Zespół Szkół nr 8 w Krośnie
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Dar Górników
Przedszkole Miejskie nr 3 "Na Zielonym Wzgórzu"
"Jestem Patriotą"      Aby uczcić 99 Rocznicę Odzyskania Przez Polskę Niepodległości, Samorząd Uczniowski wyszedł z inicjatywą do wszystkich uczniów naszej szkoły, aby i oni wyrazili swój patriotyzm i miłość do Ojczyzny. Klasy integrowały się podczas współpracy nad zaprojektowaniem plakatu patriotycznego. Hasła i wiersze, które miały pojawić się na pracach powinni byli wymyślić sami uczniowie. Z wszystkich prac zrobiliśmy piękną „biało-czerwoną” wystawę. Samorząd Uczniowski ogłosił swój pomysł jako konkurs, ale ze względu na taką różnorodność pomysłów i oryginalność haseł, jury w składzie: pani dyrektor Jadwiga Kasprzyk, plastyk - pani Anna Szwed, polonistka - pani Małgorzata Błaszczyk, pedagog i nauczyciel - pan Janusz Juszczyk oraz przewodnicząca samorządu uczniowskiego Zuzanna Środa, nie byli w stanie podjąć jednogłośnej decyzji i wyłonić zwycięzcy. Dlatego też bardzo gratulujemy wszystkim klasom, które przedstawiły w tej przyjemnej dla oka formie swoją Polskość, bo przyszłością naszej Ojczyzny my właśnie jesteśmy.
 
 
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"

Aktualności

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Czytaj więcej...

Dzień otwarty 2018

Dzień otwarty 2018

Dzień otwarty 2018

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2018

Rekrutacja 2018

Rekrutacja 2018

Czytaj więcej...

Zapisy do przedszkol…

Zapisy do przedszkol…

Zapisy do przedszkola

Czytaj więcej...

Nabór do przedszkola…

Nabór do przedszkola…

Nabór do przedszkola

Czytaj więcej...

Kursy językowe dla u…

Kursy językowe dla u…

Kursy językowe dla uczniów

Czytaj więcej...

Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

Czytaj więcej...

Akt założycielski

Akt założycielski

Czytaj więcej...

Statut MZS8

"Jestem Rodzicem 31"…

"Jestem Rodzicem 31"…

Czytaj więcej...

Licznik odwiedzin

Jesteś...gościem na naszej stronie.
Strona ruszyła dnia 20-04-2004
czyli działa już 5056 dni. Zapraszamy ponownie.

Prezentacja szkoły

Prezentacja szkoły

Przekaż 1%

Przekaż 1%

Dziennik elektroniczy

idziennik

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

ePodręczniki

epodreczniki

Informujemy, że
Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpowszechnia podręczniki elektroniczne do użytku nauczycieli i uczniów. Pozwalają one w atrakcyjny sposób utrwalić zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności. Zachęcamy do zapoznania się z w/w ofertą, a przede wszystkim do jej częstego wykorzystania.

O reformie edukacji

Dobra szkoła