Biuletyn Informacji Publicznej
Logo szkoły Logo przedszkola Tarcza szkolna
  Obchody jubileuszu 50-lecia Nasze certyfikaty i dyplomy
Logo Zespołu
 Miejski Zespół Szkół nr 8 w Krośnie
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Dar Górników
Przedszkole Miejskie nr 3 "Na Zielonym Wzgórzu"
Została przewrócona funkcjonalność formularza kontaktowego strony (menu Kontakt). Przepraszam za dotychczasowe utrudnienia. Administrator strony.
Świąteczne Krosno      W okresie świąteczno-noworocznym zainteresowani uczniowie mogli rozwijać swoje zainteresowania i pasje fotograficzne uczestnicząc w V szkolnym konkursie fotograficznym. Tym razem tematem prac konkursowych było nasze miasto, w świątecznej krasie. Choć zimowa aura nie dopisała to uczestnikom konkursu udało się uchwycić w swoich kadrach piękno naszego świątecznego miasta, a właściwie Rynku. Na konkurs wpłynęło 12 prac. Uczniowie klas IV-VII podczas poniedziałkowego głosowania zdecydowali, że najbardziej podobają im się kadr Mai Urby (I miejsce - 42 głosy), Marcela Szweda (II miejsce - 32 głosy) i Aleksandra Niepokoja (III miejsce - 24 głosy). Wyróżniono także prace: Pauliny Kozłowskiej, Oliwii Rychlickiej, Zuzanny Münzberger-Gąbki i Konrada Zajdla. Wręczenie nagród i dyplomów wkrótce. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, gratuluję ciekawych ujęć i  zachęcam do fotografowania i liczniejszego udziału w kolejnym, przyszłorocznym konkursie.
 


 
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"

Aktualności

Zapisy do świetlicy

Zapisy do świetlicy

Zapisy do świetlicy

Czytaj więcej...

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Czytaj więcej...

"Jestem Rodzicem 32"…

"Jestem Rodzicem 32"…

Czytaj więcej...

Dzień otwarty 2018

Dzień otwarty 2018

Dzień otwarty 2018

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2018

Rekrutacja 2018

Rekrutacja 2018

Czytaj więcej...

Zapisy do przedszkol…

Zapisy do przedszkol…

Zapisy do przedszkola

Czytaj więcej...

Nabór do przedszkola…

Nabór do przedszkola…

Nabór do przedszkola

Czytaj więcej...

Kursy językowe dla u…

Kursy językowe dla u…

Kursy językowe dla uczniów

Czytaj więcej...

Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

Czytaj więcej...

Akt założycielski

Akt założycielski

Czytaj więcej...

Licznik odwiedzin

Jesteś...gościem na naszej stronie.
Strona ruszyła dnia 20-04-2004
czyli działa już 5081 dni. Zapraszamy ponownie.

Prezentacja szkoły

Prezentacja szkoły

Przekaż 1%

Przekaż 1%

Dziennik elektroniczy

idziennik

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

ePodręczniki

epodreczniki

Informujemy, że
Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpowszechnia podręczniki elektroniczne do użytku nauczycieli i uczniów. Pozwalają one w atrakcyjny sposób utrwalić zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności. Zachęcamy do zapoznania się z w/w ofertą, a przede wszystkim do jej częstego wykorzystania.

O reformie edukacji

Dobra szkoła