Biuletyn Informacji Publicznych
 • Nasza szkoła
  Nasza szkoła
  Szkoła Podstawowa nr 8
  im. Dar Górników
  w Krośnie 
   
  sp8 logo
 • Nasze przedszkole
  Nasze przedszkole
  Przedszkole Miejskie nr 3
  "Na Zielonym Wzgórzu"
  w Krośnie
   
  pm3 logo

"Zimowe Rytmy"

18. 03. 12
posted by: p. M. Pelczar
Odsłony: 654
"Zimowe Rytmy"      28 lutego w Przedszkolu „Na Zielonym Wzgórzu” odbył się konkurs piosenki pt. „Zimowe rytmy”. Chętne dzieci z grup: Krasnali, Biedronek i Smerfów prezentowały swoje zdolności wokalno-aktorskie. Jak zawsze najliczniejszą grupę stanowiły dziewczęta. Oklaskiwaliśmy muzykalność trzy i czterolatków z grupy” Smerfy”: Łucji Barczyk, Mai Jordan, Mai Kasprzyk, Jagody Giżki, Anny Malik, Zofii Pelc i Wiktorii Wojtoń. Wdzięk i zaangażowanie „Biedronek”: Lidii Uliasz, Oliwii Dacyl, Apolonii Erd, Amelii Kaszy i Natalii Wilk. Walory artystyczne i wokalne dziewcząt z grupy „Krasnali”, którą reprezentowały: Milena Szlachetka, Weronika Weron, Ewa Paszkowska, Anna Tasz, Lena Cebula, Hanna Habrat, Lilianna Wojtowicz, Tola Turowska i Julia Wiatr-Tokarska. W tym roku do konkursu przystąpili również chłopcy: Jan Kuźnar, Szymon Gierlach, Michał Gradowicz, Karol Osuch, Antoni Zięba i Tymon Litwin. Jury doceniając wysiłek „małych artystów” przyznało nagrody:
 • I miejsce Szymon Gierlach, Maja Kasprzyk i Julia Wiatr-Tokarska;
 • II miejsce Oliwia Dacyl, Zofia Pelc i Tola Turowska;
 • III miejsce Lidia Uliasz, Anna Malik i Lilianna Wojtowicz.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy im jeszcze większych sukcesów.
 
 
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018
Zimowe Rytmy 2018

Dziennik elektroniczy

Elektroniczne przedszkole

Dzisiaj jesthttp://www.sp8krosno.pl/46-sp8/aktualnosci/981-zimowe-rytmy.html

Prezentacja szkoły

Sukcesy 2018/19

Sukcesy uczniów Sukcesy przedszkolaków

Przekaż 1%

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz:
KRS: 0000270261
Cel szczegółowy:
MZS8 w Krośnie 6182
 
Przekaż 1%
 
 

Katalog stron

W przygotowaniu
http://www.sp8krosno.pl/46-sp8/aktualnosci/981-zimowe-rytmy.html

ePodręczniki

 

epodreczniki

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpowszechnia podręczniki elektroniczne do użytku nauczycieli i uczniów. Zachęcamy do zapoznania się z w/w ofertą.

O reformie edukacji

Dobra Szkooła

Strefa ucznia

 • Zajęcia pozalekcyjne

  Zajęcia pozalekcyjne Harmonogram zajęć pozalekcyjnych prowadzonychw roku szkolnym 2018/2019

 • Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

  Kalendarz roku szkolnego 2018/2019 Ważniejsze terminy w roku szkolnym 2018/2019. 03-09-2018 - Rozpoczęcie roku szkolnego; 16-10-2018, g. 16.30 - Pasowanie pierwszoklasistów; 01-11-2018 - Wszystkich Świętych; 02-11-2018 - Dzień wolny od...

 • Przepisy przeciwpożarowe

  Przepisy przeciwpożarowe Wpis w kategorii: Strefa ucznia. Tytuł artykułu: Przepisy przeciwpożarowe. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

 • Zasady zachowania w szkole

  Zasady zachowania w szkole Wpis w kategorii: Strefa ucznia. Tytuł artykułu: Zasady zachowania w szkole. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

 • Wychowawcy i sale

  Wychowawcy i sale Przydział sal i wychowawców w roku szkolnym 2018/19: Klasa Ia; sala 36 - III piętro; p. Magdalena Najbar. Klasa Ib; sala 37 - III piętro; p. Marta Frączek. Klasa IIa; sala 32 - III piętro; p....

Strefa rodzica

 • Konsultacje dla Rodziców

  Konsultacje dla Rodziców W roku szkolnym 2018/2019 konsultacje dla rodziców dzieci i młodzieży szkolnej odbędą się w następujących terminach (pierwszy poniedziałek miesiąca): 10.09.2018 - zebrania organizacyjne; 01.10.2018 -...

 • Podręczniki szkolne

  Podręczniki szkolne Informujemy wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, że w roku szkolnym 2018/19 dzieci otrzymają w szkole darmowe podręczniki, które po zakończeniu nauki zwrócą do biblioteki szkolnej. Rodzice...

 • "Jestem Rodzicem"

  Oddajemy w Państwa ręce pisemko "Jestem Rodzicem", w którym publikujemy różnorodne artykuły, które poszerzą Państwa wiedzę pedagogiczną. Informacje tu zawarte mogą być wskazówkami w wypełnianiu...

 • Przydział wychowawstw i sal

  Przydział wychowawstw i sal Wpis w kategorii: Strefa rodzica. Tytuł artykułu: Przydział wychowawstw i sal. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

 • Rady dla rodziców

  Rady dla rodziców Wpis w kategorii: Strefa rodzica. Tytuł artykułu: Rady dla rodziców. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła, Podstawówka, podstawówka,...

Organa zespołu

 • Rada Rodziców SP8

  Rada Rodziców SP8 Rada Rodziców działająca w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019. Zarząd Przewodnicząca: p. Alicja NiepokójZ-ca przewodniczącej: p. Krzysztof Stelmach Skarbnik: p. Kinga Firlit-LiputSekretarz: p....

 • Rada Rodziców PM3

  Rada Rodziców PM3 Rada Rodziców działająca w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2018/2019. Zarząd Przewodnicząca: p. Anna Jurczak-Kuźnar Z-ca przewodniczącej: p. Małgorzata Stec Sekretarz: p. Agnieszka Hajek...

 • Rada Pedagogiczna

  Rada Pedagogiczna Wpis w kategorii: Organa zespołu. Tytuł artykułu: Rada Pedagogiczna. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła, Podstawówka, podstawówka,...

 • Samorząd Uczniowski

  Samorząd Uczniowski Wpis w kategorii: Organa zespołu. Tytuł artykułu: Samorząd Uczniowski. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła,...

 • Dyrekcja Zespołu

  Dyrekcja Zespołu Wpis w kategorii: Organa zespołu. Tytuł artykułu: Dyrekcja Zespołu. Informacje o szkole, jej uczniach i ich sukcesach, absolwentach, nauczycielach. Aktualne wydarzenia. Szkoła, szkoła, Podstawówka,...

Napisz do nas

Dziękujemy za wysłaną do nas wiadomość. Spróbujemy odpowiedzieć jak najszybciej. Coś poszło nie tak. Proszę spróbować ponownie wysłać wiadomość. Please enter a correct Captcha answer.

Dojedź do nas...

http://www.sp8krosno.pl/46-sp8/aktualnosci/981-zimowe-rytmy.html
Przewiń w górę