Biuletyn Informacji Publicznej
Logo szkoły Logo przedszkola Tarcza szkolna
  Obchody jubileuszu 50-lecia Nasze certyfikaty i dyplomy
Logo Zespołu
 Miejski Zespół Szkół nr 8 w Krośnie
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Dar Górników
Przedszkole Miejskie nr 3 "Na Zielonym Wzgórzu"

Powitanie wiosny w Przedszkolu

Powitanie wiosny      W dniu 21 marca razem z Panną Marzanną pożegnaliśmy Zimę i powitaliśmy Wiosnę. Na przyjście wiosny trzeba było się jednak przygotować, dlatego przygotowania zaczęły się kilka dni wcześniej. Zmieniła się dekoracja przedszkola z zimowej na wiosenną, a w salach zazieleniły się kąciki przyrody. Gdy wreszcie nadszedł oczekiwany dzień 21 marca dzieci przybyły do przedszkola w dobrych nastrojach pomimo zimowej aury za oknem. Bo jak przysłowie mówi „W marcu jak w garncu”- w tym roku było zimowo. Dlatego na samym początku uroczystości dzieci wyganiały Zimę, potem przywoływały Wiosnę głośnymi okrzykami. Były też wiosenne inscenizacje bocianów i żabek. Wszystkie dzieci z każdej grupy wiekowej śpiewały piosenki o tematyce wiosennej i recytowały wiersze. Tańczyły i śpiewały o wiośnie, ciesząc się, że już wkrótce zaczną kwitnąć kwiaty, rozwijać się liście na drzewach, ptaki będą co raz radośniej śpiewać, a słońce mocniej zaświeci. Tak też się stało, podczas pląsów i tańców mocno zaświeciło słoneczko, a jego promienie wpadające do naszych sal wołały u wszystkich ogromną radość! Mamy nadzieję, że od pierwszego Dzień Wiosny będzie już prawdziwa wiosna.
 
 
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny
Powitanie wiosny

Dzisiaj jest:

Aktualności

"Jestem Rodzicem 33"…

"Jestem Rodzicem 33"…

Czytaj więcej...

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Czytaj więcej...

Zapisy do świetlicy

Zapisy do świetlicy

Zapisy do świetlicy

Czytaj więcej...

Dzień otwarty 2018

Dzień otwarty 2018

Dzień otwarty 2018

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2018

Rekrutacja 2018

Rekrutacja 2018

Czytaj więcej...

Zapisy do przedszkol…

Zapisy do przedszkol…

Zapisy do przedszkola

Czytaj więcej...

Nabór do przedszkola…

Nabór do przedszkola…

Nabór do przedszkola

Czytaj więcej...

Kursy językowe dla u…

Kursy językowe dla u…

Kursy językowe dla uczniów

Czytaj więcej...

Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

Czytaj więcej...

Akt założycielski

Akt założycielski

Czytaj więcej...

Licznik odwiedzin

Jesteś...gościem na naszej stronie.
Strona ruszyła dnia 20-04-2004
czyli działa już 5115 dni. Zapraszamy ponownie.

Prezentacja szkoły

Prezentacja szkoły

Przekaż 1%

Przekaż 1%

Dziennik elektroniczy

idziennik

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

ePodręczniki

epodreczniki

Informujemy, że
Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpowszechnia podręczniki elektroniczne do użytku nauczycieli i uczniów. Pozwalają one w atrakcyjny sposób utrwalić zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności. Zachęcamy do zapoznania się z w/w ofertą, a przede wszystkim do jej częstego wykorzystania.

O reformie edukacji

Dobra szkoła