Biuletyn Informacji Publicznej
Logo szkoły Logo przedszkola Tarcza szkolna
  Obchody jubileuszu 50-lecia Nasze certyfikaty i dyplomy
Logo Zespołu
 Miejski Zespół Szkół nr 8 w Krośnie
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Dar Górników
Przedszkole Miejskie nr 3 "Na Zielonym Wzgórzu"
Filtr
 • Dzień Pluszowego Misia

  Święto pluszowego misia      W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Przyszły misie małe, średnie i bardzo duże : brązowe, białe, różowe itp. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w "Krainie Pluszowego Misia". Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w "Misiowej Krainie". Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach " Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie", "Stary niedźwiedź mocno śpi". Próbowały przysmaku Kubusia Puchatka - miodku, oraz kołysały misie chustą animacyjną. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto pozostanie w dzieci wspomnieniach na długi czas.​

  Czytaj więcej...

 • Wycieczka do Mini ZOO w sklepie "Majster".

  W Mini ZOO      W listopadzie grupy przedszkolne „Biedronki”, „Krasnale”, „ Nutki”, „Słoneczni”, i „Żaczki” wzięły udział w wycieczce do Mini ZOO, które znajduje się w siedzibie firmy „Majster” w Krośnie. Wycieczka miała charakter edukacyjny. Przewodnik oprowadził nas po sklepie i opowiedział o mieszkańcach Mini ZOO. Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska takie zwierzęta jak: węże, jaszczurki, chomiki, świnki morskie, króliki, wiewiórki, szynszyle, kameleony, papugi, bażanty i inne ptaki oraz rybki akwariowe. Podczas oglądania zwierząt przypomniał przedszkolakom jak o nie dbać. W naszej obecności zaprezentował proces karmienia wybranych zwierząt i chętnie odpowiadał na nasze pytania. Na zakończenie wycieczki dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w zajęciach majsterkowania.

  Czytaj więcej...

 • 11 listopada w przedszkolu

  Dzień Niepodległości

        W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości najstarsze grupy przedszkolne przygotowały uroczystą akademię. Rangę świętowania podkreślały stroje galowe oraz wykonane przez dzieci flagi i kotyliony w barwach biało-czerwonych. Przedszkolna akademia rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego, po czym każda grupa przedszkolna przedstawiła swój wiersz i piosenkę. Znane od dawna słowa Kto ty jesteś? – Polak mały, „Dzisiaj wielka jest rocznica” lub „Mój dom to cała Polska” oddają patriotyczny charakter naszej akademii, wpisują się w radosny charakter święta, kształtując szacunek do symboli narodowych, miłość i przywiązanie do kraju ojczystego.

  Czytaj więcej...

 • XIII Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej rozstrzygnięty

  03
        Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej, organizowany pod Patronatem Prezydenta Miasta Krosna, jest uroczystością która na stałe wpisała się w repertuar miejskich obchodów Dnia Niepodległości. W tym roku, po raz drugi konkurs miał zasięg powiatowy. Dzięki niemu społeczności krośnieńskich i poza krośnieńskich szkół podstawowych, pieśnią i poezją uczciły Święto Niepodległości. Była to kolejna lekcja patriotyzmu dla młodzieży, dostarczająca zebranym wspaniałych przeżyć. Na widowni zasiedli dyrektorzy, nauczyciele, rodzice i uczniowie szkół podstawowych. Konkurs zaszczycili swoją obecnością Radni Miasta Krosna. Uroczystość rozpoczął Zastępca Prezydent Miasta Krosna Pan Bronisław Baran, życząc wszystkim udanych występów. Część artystyczną konkursu rozpoczęli uczniowie klasy IIIa i IIIc naszej szkoły, którzy zatańczyli krakowiaka - polski taniec narodowych. Tancerzy przygotowała pani Renata Modzelewska.

  Czytaj więcej...

 • Oferta MPPP

Dzisiaj jest:

Aktualności

"Jestem Rodzicem 33"…

"Jestem Rodzicem 33"…

Czytaj więcej...

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Czytaj więcej...

Zapisy do świetlicy

Zapisy do świetlicy

Zapisy do świetlicy

Czytaj więcej...

Dzień otwarty 2018

Dzień otwarty 2018

Dzień otwarty 2018

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2018

Rekrutacja 2018

Rekrutacja 2018

Czytaj więcej...

Zapisy do przedszkol…

Zapisy do przedszkol…

Zapisy do przedszkola

Czytaj więcej...

Nabór do przedszkola…

Nabór do przedszkola…

Nabór do przedszkola

Czytaj więcej...

Kursy językowe dla u…

Kursy językowe dla u…

Kursy językowe dla uczniów

Czytaj więcej...

Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

Czytaj więcej...

Akt założycielski

Akt założycielski

Czytaj więcej...

Licznik odwiedzin

Jesteś...gościem na naszej stronie.
Strona ruszyła dnia 20-04-2004
czyli działa już 5114 dni. Zapraszamy ponownie.

Prezentacja szkoły

Prezentacja szkoły

Przekaż 1%

Przekaż 1%

Dziennik elektroniczy

idziennik

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

ePodręczniki

epodreczniki

Informujemy, że
Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpowszechnia podręczniki elektroniczne do użytku nauczycieli i uczniów. Pozwalają one w atrakcyjny sposób utrwalić zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności. Zachęcamy do zapoznania się z w/w ofertą, a przede wszystkim do jej częstego wykorzystania.

O reformie edukacji

Dobra szkoła