Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Kursy językowe dla uczniów

Opublikowano: czwartek, 18.01.2018
Odsłon: 909
fun      Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami informujemy, że do końca czerwca b.r. istnieje możliwość udział uczniów klas 2-7 w kursach językowych na platformach edukacyjnych funenglish.pl (klasy 2-4) i lerni.us (klasy 5-7). Zainteresowani rodzice kierują prośbę o udostępnienie kodu dostępu do platformy do wychowawcy klasy, poprzez komunikator iDziennika. Ilość kodów dla każdej klasy jest mniejsza od liczby uczniów. Przy dużym zainteresowaniu tą formą nauki, istnieje możliwość kontynuowania jej w następnym roku szkolnym. Instrukcja aktywacji kodu i logowania na platformy - poniżej.
 
 
Instrukcja aktywacji Funegnlish.pl
  1. W celu aktywacji otrzymanego kodu dostępowego należy wejść tutaj;
  2. Proszę wpisać otrzymany kod i przypisać do niego adres mailowy użytkownika;
  3. Wprowadzony kod przypisuje się automatycznie do wpisanego adresu mailowego po kliknięciu ikony "Aktywuj";
  4. Użytkownik otrzyma na podany adres mailowy hasło i dostęp do wybranych kursów;
  5. Logowanie do kursów odbywa się na stronie Funenglish.pl za pomocą adresu mailowego przypisanego do kodu i wygenerowanego hasła, które na ten adres przyszło.
 
Instrukcja aktywacji Lerni.us
  1. W celu aktywacji kodu dostępowego należy wejść tutaj.
  2. Kolejnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail, za pomocą którego będzie odbywało się logowanie do kursu oraz podanie utworzonego przez siebie hasła, a następnie wprowadzenie kodu promocyjnego.
  3. Należy zaakceptować regulamin oraz wybrać opcję "Aktywuj kupon".
  4. Od tej chwili można logować się na stronie www.lerni.us.
Uwaga: Szkoła nie jest administratorem ww. platform i nie ma technicznych możliwości odzyskania zagubionego, zapomnianego hasła dostępowego do danego konta.
Przewiń w górę