Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Szanowni Rodzice

Opublikowano: środa, 26.09.2012
Odsłon: 2762
Piramida zdrowiaW trosce o zdrowie naszych podopiecznych zamierzamy w bieżącym roku szkolnym nasilić działania edukacyjne dotyczące zdrowego odżywiania. Korzystając ze współpracy ze Stowarzyszeniem Zdrowie i Natura, wprowadzamy do żywienia przedszkolaków oraz do sprzedaży w sklepiku szkolnym ekologiczne pieczywo – bułeczki „Marcinki".
W związku z akcją „Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy" zapraszamy Rodziców, Nauczycieli i Pracowników naszej placówki na prelekcję na temat zdrowego odżywiania, która odbędzie się w świetlicy szkolnej w dniu 01 października 2012 r. o godzinie 17:00. Po prelekcji odbędą się comiesięczne konsultacje z nauczycielami (SP 8).
Tylko nasze wspólne działania pozwolą zmienić przyzwyczajenia żywieniowe naszych dzieci.
Serdecznie zapraszam

Jadwiga Kasprzyk
dyrektor MZS nr 8
Poniżej apel Prezesa Stowarzyszenia i informacje na temat bułeczek, które od 1 października bądą sprzedawane w sklepiku szkolnym.


Przewiń w górę