Biuletyn Informacji Publicznej
Logo szkoły Logo przedszkola Tarcza szkolna
  Obchody jubileuszu 50-lecia Nasze certyfikaty i dyplomy
Logo Zespołu
 Miejski Zespół Szkół nr 8 w Krośnie
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Dar Górników
Przedszkole Miejskie nr 3 "Na Zielonym Wzgórzu"

Sukcesy 2017/2018

Sukces cieszy!
Kolejne sukcesy
naszych uczniów i przedszkolaków
 
Gratulujemy
 
 
 
 

Rok szkolny 2017/2018

Sukcesy przedszkolne

Szymon Gierlach Przedszkolny Konkurs Piosenki
"Zimowe Rytmy"        
 I miejsce  p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła
Maja Kasprzyk  I miejsce p. M. Pelczar 
Julia
Wiatr-Tokarska
 I miejsce p. T. Wajs 
 Oliwia Dacyl  II miejsce  p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła 
 Zofia Pelc   II miejsce p. M. Pelczar 
Tola Turowska   II miejsce p. T. Wajs 
 Lidia Uliasz  III miejsce  p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła
 Anna Malik  III miejsce p. M. Pelczar 
 Lilianna Wojtowicz III miejsce  p. T. Wajs
Maja Kasprzyk Przedszkolny Konkurs Muzyczny
"Zimowe rytmy"
I miejsce p. M. Pelczar
Szymon Gierlach I miejsce p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła
Julia Wiatr-Tokarska I miejsce p. T. Wajs
Zofia Pelc II miejsce p. M. Pelczar
Oliwia Dacyl II miejsce p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła
Tola Turowska II miejsce p. T. Wajs
Adam Malik III miejsce p. M. Pelczar
Lidia Uliasz III miejsce p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła
Liliana Wójtowicz III miejsce p. T. Wajs
Lena Rachwał Przedszkolny
Konkurs Kolęd i Pastorałek
"Kolędowanie"
I miejsce p. W. Gałuszka
Adam Bik I miejsce

p. K. Tarkowska
p. N. Dachowska-Guzik

Milena Łątka I miejsce

p. Marlena Wojtoń
p. Renata Modzelewska

Maksymilian Bronka II miejsce p. W. Gałuszka
Maria Wajda II miejsce
p. K. Tarkowska
p. N. Dachowska-Guzik
Julia Salej II miejsce p. Marlena Wojtoń
p. Renata Modzelewska 
Alicja Jakubowicz III miejsce p. W. Gałuszka
Maja Longawa III miejsce p. K. Tarkowska
p. N. Dachowska-Guzik
Iga Kuczała III miejsce p. Marlena Wojtoń
p. Renata Modzelewska 
 Franciszek Kruczek  Przedszkolny Konkurs Plastyczny
"Kolorowa jesień"
 I miejsce p. M. Pelczar 
Martyna Waśko p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła 
Weronika Weron p. T. Wajs 
Maja Jordan II miejsce p. M. Pelczar 
Oliwia Dacyl p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła
Julia
Wiatr-Tokarska
p. T. Wajs 
Łucja Barczyk III miejsce p. M. Pelczar 
Lidia Uliasz p. B. Częczek-Serwińska
p. A. Kraus-Przybyła 
Karol Osuch  p. T. Wajs 

Sukcesy pozaprzedszkolne

Przedszkolak Konkurs Miejsce Przygotowujący
     

Sukcesy szkolne

Uczeń Konkurs  Miejsce  Przygotowujący,
Organizator
Maja Urba V Szkolny Konkurs Fotograficzny
"Świąteczne Krosno"
I miejsce p. J. Juszczyk
Marcel Szwed II miejsce
Aleksander Niepokój III miejsce
Paulina Kozłowska Wyróżnienie
Oliwia Rychlicka
Konrad Zajdel
Zuzanna Münzberger-Gąbka
 Aleksandra Finfa Szkolny Konkurs Historyczny
"Album o Tadeuszu Kościuszce" 
I miejsce   p. H. Sowa
Olga i Dagmara Oryszczak I miejsce
Weronika Sołtysik II miejsce
Magdalena Adamska II miejsce
Weronika Leśniak II miejsce
Julia Bik III miejsce
Konstancja Okarmus III miejsce
Aleksandra Zych III miejsce
Małgorzata Szymańska III miejsce
Dawid Szuba III miejsce
Adam Juraszek III miejsce
Filip Pyznarski III miejsce
Alan Kubit III miejsce

Sukcesy pozaszkolne

Uczeń Konkurs  Miejsce  Przygotowujący
Sara Bodkowska V Krośnieńskie Dyktando PWSZ Zakwalifikowani
do finału konkursu
p. M. Błaszczyk
Jakub Jaźwiecki
Joanna Gazda
Zuzanna
Münzberger-Gąbka
Weronika Zajdel
Aleksander Niepokój p. J. Sowińska
Bartosz Słyś p. J. Teśniarz
Zachary Salej
Konrad Zajdel
Marcin Bury Drużynowe zawody w tenisie stołowym
w ramach Igrzysk Dzieci SZS
I miejsce,
awans do zawodów rejonowych
p. D. Soliński
Jakub Kubala
Adam Płoszczyca
Franciszek Gradus Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną polszczyzną na co dzień"
Finalista p. D. Barabasz
Aleksandra Siedlecka
Międzyszkolny Konkurs Plastyczne
"Zimowe pejzaże"
I miejsce p. D. Barabasz
Kinga Kocur I miejsce p. M. Najbar
Isabella Lynch Ogólnopolski Konkurs
Stypendiada wczesnoszkolna
Finaliści konkursu czytelniczego  p. D. Barabasz  
Zofia Marosz
Aleksandra Siedlecka
Maria Guzik  p. J. Kilar
Franciszek Gradus Laureat konkursu czytelniczego p. D. Barabasz 
Miłosz Patla  Finaliści konkursu ortograficznego  p. N. Najbar 
Patryk Uliasz p. M. Frączek 
Aleksandra Czekaj Finaliści konkursu plastycznego p. D. Barabasz  
Aleksandra Siedlecka
Maja Bajcar  p. M. Najbar 
Eliza Stasiak
Piotr Nowosielski Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
“Przez zimowe okno”
Wyróżnienie p. A. Szwed
Angelina Nowak Wyróżnienie
Wiktoria Dobek Konkurs plastyczny
VII edycji Dnia Edukacji Architektonicznej “Dom moich marzeń”
Wyróżnienie
Borys Żebracki Wyróżnienie
Oskar Dacyl Wyróżnienie
Klasy 4a, 4b, 4c Nagroda
Miłosz Patla Ogólnopolski Konkurs
"Poprawna polszczyzna" 
"Z ortografią na co dzień"
Zakwalifikowani do II etapu p. M. Najbar
Patryk Uliasz p. M. Frączek
Patryk Prajsnar
Martyna Longawa p. J. Kilar
Maria Guzik
Igor Wanik p. K. Tubek
Maja Teneta Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Ozdoba choinkowa"
II miejsce p. K. Tubek
Amelia Barczyk Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiersze spod choinki"
III miejsce p. M. Pietrasz
Julia Bałon Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Krosno w czterech porach roku"
Wyróżnienie p. D. Barabasz
Sasha Niedzielski Nagroda p. M. Najbar
Aleksandra Siedlecka Ogólnopolski Kokurs
"Poprawna polszczyzna"
Zakwalifikowani
do kolejnego etapu
p. D. Barabasz
Franciszek Gradus
Zofia Marosz
Zuzanna Wajda
Maja Bajcar p. M. Najbar
Maja Smorońska p. J. Kilar
Maria Guzik
Martyna Longawa
Mikołaj Boratyn p. M. Najbar
Olga Habrat p. K. Tubek
Szymon Rymar p. M. Błaszczyk 
Filip Sobczak
Milena Kuck
Weronika Zajdel
Zuzanna Prugar
Drużyna:

Kamil Kluk,
Maksymilian Kuprowski,
Adam Płoszczyca,
Dominik Delimata,
Filip Środa,
Jan Łojek,
Adrian Jakóbowski,
Tobiasz Hebda,
Michał Rygiel.
Międzyszkolne Zawody w Unihokeju
rozegrane w ramach
Igrzysk SKS
III miejsce p. D. Soliński
Aleksandra Siedlecka Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
„Bez 5-tej klepki”
II miejsce p. D. Barabasz
Ada Lewczak Wyróżnienie
Lena Maraj XIV Międzyszkolny Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej
III miejsce
kat. Recytacja
p. M. Błaszczyk
Konstancja Okarmus II miejsce
kat. Soliści
p. J. Teśniarz
Zespół Varia Wyróżnienie
kat. Zespół
Szymon Rymar Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
“Drzewa naszych lasów”
Nagroda p. A. Szwed
Oskar Wajs Wyróżnienie
Franciszek Guzik XII Rajd Śladami Jana Pawła II I miejsce
konkurs
turystyczno-krajoznawczy
w kat. kl. V-VI
 p. B. Szwed   
Filip Karwat II miejsce
konkurs
turystyczno-krajoznawczy
w kat. kl. VII-Igim.
Filip Karwat
Adam Płoszczyca
II miejsce drużynowo
konkurs
turystyczno-krajoznawczy
w kat. kl. VII-Igim.
Kacper Bronka II miejsce
konkurs
o Janie Pawle II
w kat. kl. V-VI
 Miłosz Patla  Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
"Czytam, bo lubię - jesień"
 Wyróżnienie  p. M. Najbar

 

Dzisiaj jest:

Aktualności

"Jestem Rodzicem 33"…

"Jestem Rodzicem 33"…

Czytaj więcej...

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Czytaj więcej...

Zapisy do świetlicy

Zapisy do świetlicy

Zapisy do świetlicy

Czytaj więcej...

Dzień otwarty 2018

Dzień otwarty 2018

Dzień otwarty 2018

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2018

Rekrutacja 2018

Rekrutacja 2018

Czytaj więcej...

Zapisy do przedszkol…

Zapisy do przedszkol…

Zapisy do przedszkola

Czytaj więcej...

Nabór do przedszkola…

Nabór do przedszkola…

Nabór do przedszkola

Czytaj więcej...

Kursy językowe dla u…

Kursy językowe dla u…

Kursy językowe dla uczniów

Czytaj więcej...

Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

Czytaj więcej...

Akt założycielski

Akt założycielski

Czytaj więcej...

Licznik odwiedzin

Jesteś...gościem na naszej stronie.
Strona ruszyła dnia 20-04-2004
czyli działa już 5114 dni. Zapraszamy ponownie.

Prezentacja szkoły

Prezentacja szkoły

Przekaż 1%

Przekaż 1%

Dziennik elektroniczy

idziennik

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

ePodręczniki

epodreczniki

Informujemy, że
Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpowszechnia podręczniki elektroniczne do użytku nauczycieli i uczniów. Pozwalają one w atrakcyjny sposób utrwalić zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności. Zachęcamy do zapoznania się z w/w ofertą, a przede wszystkim do jej częstego wykorzystania.

O reformie edukacji

Dobra szkoła