Biuletyn Informacji Publicznych

Sukcesy uczniów 2017/2018

Opublikowano: czwartek, 01.03.2018
Autor: Nauczyciele SP8
Odsłon: 1469
Sukces cieszy!
Kolejne sukcesy
naszych uczniów.
 
Gratulujemy
 
 
 
 

Rok szkolny 2017/2018

Sukcesy szkolne

Uczeń Konkurs  Miejsce  Przygotowujący,
Organizator
Aleksandra Kustra Szkolny Konkurs Przedmiotowy
"Mistrz Języka Angielskiego"
Laureatka
klas IV
p. I. Foremny
p. R. Gancarz
Bartosz Słyś Laureat klas IV
Milena Kuck Laureatka klas V
Aleksander Niepokój Laureat klas VI
Olga Oryszczak Laureatka klas VI
Julia Kranc Laureatka klas VII
 Julia Kranc  Szkolny Konkurs Przedmiotowy
"Mistrz Języka Angielskiego"  
  Laureatki klas VII   p. S. Zajdel  
Wiktoria Leśniak 
Paulina Kozłowska 
 Bartosz Słyś Szkolny Konkurs Przedmiotowy
"Mistrz Ortografii"     
 Laureat klas IV
p. M. Błaszczyk 
p. J. Sowińska
p. J. Teśniarz 
Jakub Jaźwiecki Laureat klas V
Zachary Salej   Laureat klas V
Aleksander Niepokój  Laureat klas VI 
Julia Kranc Laureatka klas VII 
Filip Karwat  Laureat klas VII 
 Antoni Stachyrak  Szkolny Konkurs Przedmiotowy
"Mistrz Przyrody"      
 Laureat klas IV  p. B. Szwed
p. C. Kafel
Zachary Salej   Laureat klas V
Natalia Budyń  Laureatka klas VI 
Aleksander Niepokój  Laureat klas VI 
Olga Oryszczak  Laureatka klas VI 
 Szymon Rymar Szkolny Konkurs Przedmiotowy
"Mistrz Historii"      
Laureat klas IV   p. H. Sowa     
Bartosz Słyś  Laureat klas IV 
Milena Kuck  Laureatka klas V 
Julia Bik Laureatka klas VI 
Maciej Musik  Laureat klas VI 
 Mikołaj Kubal Laureat klas VII 
 Bartosz Słyś Szkolny Konkurs Przedmiotowy
"Mistrz Matematyki"   
 Laureat klas IV
 p. J. Zajdel
p. G. Zajdel
  
Joanna Zapora  Laureatka klas IV 
Natalia Budyń  Laureatka klas VI 
 Julia Kranc   Szkolny Konkurs Przedmiotowy
"Mistrz Biologii" 
 Laureaci klas VII    p. K. Rygiel-Hałucha  
Brajan Szetela 
Paulina Kozłowska 
 Julia Kranc Szkolny Konkurs Przedmiotowy
"Mistrz Chemii"   
 Laureaci klas VII    p. C. Kafel  
Brajan Szetela 
Zuzanna Środa 
 Zuzanna Środa Szkolny Konkurs Przedmiotowy
"Mistrz Fizyki" 
Laureatka klas VII   p. M. Styczeń
 Paulina Kozłowska  Szkolny Konkurs Przedmiotowy
"Mistrz Geografii"
Laureaci klas VII  p. B. Szwed 
Weronika Zajdel  Szkolny Konkurs Przedmiotowy
"Mistrz Sportu"   
 Laureaci szkolni 
 p. M. Maculski
p. D. Soliński
Kamil Kluk 
Lena Maraj Szkolny konkurs Plastyczny “Wrażenie...” I miejsce p. A. Szwed
Dagmara Oryszczak I miejsce
Julia Wanik II miejsce
Martyna Półchłopek II miejsce
Hanna Sowa III miejsce
Mirella Węklar III miejsce
Kamil Zając III miejsce
Szymon Rymar Szkolny Konkurs Historyczny dla klas IV
"Życie i działalność Józefa Piłsudskiego"
I miejsce p. H. Sowa
Jagoda Wojtowicz II miejsce
Wiktoria Gonet III miejsce
Natalia Budyń Szkolny Konkurs Historyczny
dla klas VI-VII

"Życie i działalność Ireny Sendlerowej"
I miejsce
Aleksandra Finfa
Olga Oryszczak
Dagmara Oryszczak
Amelia Barczyk X Szkolny Konkurs Techniczny
"Buduję z klocków Lego"
I miejsce p. J. Juszczyk
Julia Urbanek II miejsce
Joachim Pelc III miejsce
Maja Górny Wyróżnienie
Aleksandra Szczepan Wyróżnienie
Mikołaj Szwed Wyróżnienie
Wiktoria Oberc V Szkolny Konkurs Kulinarny
"Jem zdrowo i kolorowo"
I miejsce
kat. "Przekąski"
p. B. Szwed
Anna Litwin II miejsce
kat. "Przekąski"
Katarzyna Łopuszańska II miejsce
kat. "Przekąski"
Martyna Zajdel Wyróżnienie
kat. "Przekąski"
Natalia Leczek Wyróżnienie
kat. "Przekąski"
Sara Bodkowska I miejsce
kat. "Deser"
Monika Winiarska II miejsce
kat. "Deser"
Wiktoria Leśniak III miejsce
kat. "Deser"
Alicja Budzyńska III miejsce
kat. "Deser"
Franciszek Guzik Wyróżnienie
kat. "Deser"
Sara Bodkowska I miejsce
kat. "Estetyka"
Karolina Michalik II miejsce
kat. "Estetyka"
Maria Łukaszewicz III miejsce
kat. "Estetyka"
Paulina Kozłowska Szkolny Konkurs Fotograficzny
"Przyroda w różnych odsłonach"
I miejsce p. B. Szwed
Oliwia Rychlicka II miejsce
Weronika Leśniak Wyróżnienie
Maja Urba V Szkolny Konkurs Fotograficzny
"Świąteczne Krosno"
I miejsce p. J. Juszczyk
Marcel Szwed II miejsce
Aleksander Niepokój III miejsce
Paulina Kozłowska Wyróżnienie
Oliwia Rychlicka
Konrad Zajdel
Zuzanna Münzberger-Gąbka
 Aleksandra Finfa Szkolny Konkurs Historyczny
"Album o Tadeuszu Kościuszce" 
I miejsce   p. H. Sowa
Olga i Dagmara Oryszczak I miejsce
Weronika Sołtysik II miejsce
Magdalena Adamska II miejsce
Weronika Leśniak II miejsce
Julia Bik III miejsce
Konstancja Okarmus III miejsce
Aleksandra Zych III miejsce
Małgorzata Szymańska III miejsce
Dawid Szuba III miejsce
Adam Juraszek III miejsce
Filip Pyznarski III miejsce
Alan Kubit III miejsce

Sukcesy pozaszkolne

Uczeń Konkurs  Miejsce  Przygotowujący
Jakub Jaźwiecki Międzyszkolna Olimpiada Alternatywna
"Młody Anglista"
Wyróżnienie p. R. Gancarz
Julia Klaus Konkurs Plastyczny
“Dzieci pomagają dzieciom”
Wyróżnienie p. A. Szwed
Paulina Kozłowska Wojewódzki Konkurs Plastyczny
na plakat o tematyce antynikotynowej
Nagroda
Konstancja Okarmus Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
“Maria Konopnica i bohaterowie
jej utworów”
Nagroda
Sara Bączar Nagroda
Paulina Kozłowska Wojewódzki Konkurs Plastyczny
na Plakat z hasłem antynikotynowym
Nagroda p. A. Szwed
Julia Bik Krośnieński Konkurs Piosenki Dziecięcej III miejsce p. J. Teśniarz
Zachary Salej IV Dyktando PWSZ II miejsce p. J. Teśniarz
Julia Bik III Międzyszkolny
Konkurs Piosenki Polskiej
"Cudze chwalicie swegi nie znacie"
III miejsce p. J. Teśniarz
Konstancja Okarmus Wyróżnienie
Katarzyna Łopuszańska II Konkurs Palm Wielkanocnych I miejsce p. A. Szwed
Weronika Mierzyńska
Michał Wolanin XIII Konkurs Plastyczny
Wielkanocne Tradycje Pogranicza
“Palma, Pisanka, Wieniec, Ozdoba świąteczna”
III miejsce
Zuzanna Prugar Międzyszkolny Konkurs
"Prima aprilisowe
zmagania turystyczne"
IV miejsce p. B. Szwed
Franciszek Guzik
Kacper Bronka
Filip Środa
Maciej Konopka
Sara Bodkowska V Krośnieńskie Dyktando PWSZ Zakwalifikowani
do finału konkursu
p. M. Błaszczyk
Jakub Jaźwiecki
Joanna Gazda
Zuzanna
Münzberger-Gąbka
Weronika Zajdel
Aleksander Niepokój p. J. Sowińska
Bartosz Słyś p. J. Teśniarz
Zachary Salej
Konrad Zajdel
Marcin Bury Drużynowe zawody w tenisie stołowym
w ramach Igrzysk Dzieci SZS
I miejsce,
awans do zawodów rejonowych
p. D. Soliński
Jakub Kubala
Adam Płoszczyca
Franciszek Gradus Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną polszczyzną na co dzień"
Finalista p. D. Barabasz
Aleksandra Siedlecka
Międzyszkolny Konkurs Plastyczne
"Zimowe pejzaże"
I miejsce p. D. Barabasz
Kinga Kocur I miejsce p. M. Najbar
Isabella Lynch Ogólnopolski Konkurs
Stypendiada wczesnoszkolna
Finaliści konkursu czytelniczego  p. D. Barabasz  
Zofia Marosz
Aleksandra Siedlecka
Maria Guzik  p. J. Kilar
Franciszek Gradus Laureat konkursu czytelniczego p. D. Barabasz 
Miłosz Patla  Finaliści konkursu ortograficznego  p. N. Najbar 
Patryk Uliasz p. M. Frączek 
Aleksandra Czekaj Finaliści konkursu plastycznego p. D. Barabasz  
Aleksandra Siedlecka
Maja Bajcar  p. M. Najbar 
Eliza Stasiak
Piotr Nowosielski Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
“Przez zimowe okno”
Wyróżnienie p. A. Szwed
Angelina Nowak Wyróżnienie
Wiktoria Dobek Konkurs plastyczny
VII edycji Dnia Edukacji Architektonicznej “Dom moich marzeń”
Wyróżnienie
Borys Żebracki Wyróżnienie
Oskar Dacyl Wyróżnienie
Klasy 4a, 4b, 4c Nagroda
Miłosz Patla Ogólnopolski Konkurs
"Poprawna polszczyzna" 
"Z ortografią na co dzień"
Zakwalifikowani do II etapu p. M. Najbar
Patryk Uliasz p. M. Frączek
Patryk Prajsnar
Martyna Longawa p. J. Kilar
Maria Guzik
Igor Wanik p. K. Tubek
Maja Teneta Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Ozdoba choinkowa"
II miejsce p. K. Tubek
Varia Międzyszkolny Konkurs Kolęd Wyróżnienie p. J. Teśniarz
Amelia Barczyk Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiersze spod choinki"
III miejsce p. M. Pietrasz
Julia Bałon Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Krosno w czterech porach roku"
Wyróżnienie p. D. Barabasz
Sasha Niedzielski Nagroda p. M. Najbar
Aleksandra Siedlecka Ogólnopolski Kokurs
"Poprawna polszczyzna"
Zakwalifikowani
do kolejnego etapu
p. D. Barabasz
Franciszek Gradus
Zofia Marosz
Zuzanna Wajda
Maja Bajcar p. M. Najbar
Maja Smorońska p. J. Kilar
Maria Guzik
Martyna Longawa
Mikołaj Boratyn p. M. Najbar
Olga Habrat p. K. Tubek
Szymon Rymar p. M. Błaszczyk 
Filip Sobczak
Milena Kuck
Weronika Zajdel
Zuzanna Prugar
Drużyna:

Kamil Kluk,
Maksymilian Kuprowski,
Adam Płoszczyca,
Dominik Delimata,
Filip Środa,
Jan Łojek,
Adrian Jakóbowski,
Tobiasz Hebda,
Michał Rygiel.
Międzyszkolne Zawody w Unihokeju
rozegrane w ramach
Igrzysk SKS
III miejsce p. D. Soliński
Aleksandra Siedlecka Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
„Bez 5-tej klepki”
II miejsce p. D. Barabasz
Ada Lewczak Wyróżnienie
Lena Maraj XIV Międzyszkolny Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej
III miejsce
kat. Recytacja
p. M. Błaszczyk
Konstancja Okarmus II miejsce
kat. Soliści
p. J. Teśniarz
Zespół Varia Wyróżnienie
kat. Zespół
Szymon Rymar Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
“Drzewa naszych lasów”
Nagroda p. A. Szwed
Oskar Wajs Wyróżnienie
Franciszek Guzik XII Rajd Śladami Jana Pawła II I miejsce
konkurs
turystyczno-krajoznawczy
w kat. kl. V-VI
 p. B. Szwed   
Filip Karwat II miejsce
konkurs
turystyczno-krajoznawczy
w kat. kl. VII-Igim.
Filip Karwat
Adam Płoszczyca
II miejsce drużynowo
konkurs
turystyczno-krajoznawczy
w kat. kl. VII-Igim.
Kacper Bronka II miejsce
konkurs
o Janie Pawle II
w kat. kl. V-VI
 Miłosz Patla  Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
"Czytam, bo lubię - jesień"
 Wyróżnienie  p. M. Najbar
Przewiń w górę