Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Powitanie jesieni

Opublikowano: niedziela, 07.10.2018
Autor: p. T. Wajs
Odsłon: 313
Powitanie jesieni"Z wielkim koszem idzie Jesień po lesie
co w tym koszu pani Jesień nam niesie...."
 
      W miesiącu październiku dzieci grup młodszych powitały panią Jesień. Przygotowując się do tej uroczystości dzieci dzielnie znosiły okazy jesienne - ogromne dynie, kasztany, żołędzie, jarzębinę, owoce, warzywa...W każdej grupie kąciki przyrody zaowocowały jesiennymi kolorami. Pani Jesień przywitała dzieci koszem jesiennych darów, które dzieci segregowały na różne kategorie, rozpoznawały liście i łączyły je z odpowiednim owocem.Doświadczały też smaków owoców. Rozwiązywały zagadki jesienne i układały kompozycje z kasztanów i liści. Podczas zabaw i pląsów dzieci przekonały się, że nowa pora roku niesie ze sobą wiele przyjemnych doświadczeń i doznań.
 

Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni

Przewiń w górę