Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Żaczki w parku

Opublikowano: poniedziałek, 15.10.2018
Autor: p. J. Kilar
Odsłon: 285
Żaczki w parku      Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. Tegoroczna jesień jest wyjątkowo ciepła, dlatego też grupa Żaczków wybrała się do Parku na Zawodziu. Dzieci podziwiały park w jesiennej szacie, otaczającą przyrodę, rozpoznawały gatunki drzew, krzewów, owoce i liście, które zbierały w celu wzbogacania kącika przyrody. Park ten jest też ozdobą naszego miasta, gdzie można odpocząć, skorzystać z zewnętrznej siłowni plenerowej, parku linowego i ścieżki zdrowia. Na zakończenie dzieci świetnie bawiły się na placu zabaw wśród szeleszczących pięknych kolorowych liści.
 

Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku
Żaczki w parku

Przewiń w górę