Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Dzień jabłka i gruszki

Opublikowano: niedziela, 21.10.2018
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 272
Dzień jabłka i gruszki      17 października dzieci z grupy „Biedronki” gromadziły się w sali z jabłkiem i gruszką w dłoni i z niecierpliwością czekały na to, co się wydarzy. Jednym słowem był to dzień pełen wrażeń. Panie dołożyły wszelkich starań, aby tego dnia dzieci zdobyły jak najwięcej informacji o jabłkach i gruszkach. Były, tańce, śpiewy i zabawy edukacyjne. Postanowiliśmy również zrobić sok jabłkowy. Jednak zanim przystąpiliśmy do pracy, dzieci zapoznały się z urządzeniem do robienia soku - sokowirówką, jego działaniem i utrwalały sobie zasady bezpieczeństwa. Po skończonej pracy oczywiście odbyła się degustacja soku. Natomiast z przyniesionych gruszek zrobiliśmy jesienne jeżyki. W tym dniu przedszkolaki ubrane były na czerwono, zielono lub żółto, co sprawiało niesamowite wrażenie. Niespodzianką okazał się również obiad - ryż z jabłkami, który bardzo szybko znikał z talerzyków. Kształtowanie postaw prozdrowotnych jest procesem długotrwałym i zaczyna się już w przedszkolu. Dlatego mając na uwadze zdrowie naszych wychowanków nie zapominamy o organizowaniu sytuacji edukacyjnych, które promują zdrowie.
 

Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki
Dzień jabłka i gruszki

Przewiń w górę