Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Spacer po lesie

Opublikowano: poniedziałek, 22.10.2018
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 601
Spacer po lesie      Korzystając ze słonecznej, jesiennej pogody przedszkolaki ostatnio spędzały dużo czasu na świeżym powietrzu. Odbywały się spacery po okolicy, wyjścia do parku czy lasu. Grupa „Biedronki” wybrała się na spacer po lesie. Ta wycieczka - to obserwacja naturalnego świata roślin, zwierząt, oraz wspaniałe przeżycia dla przedszkolaków. Dzieci poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Podczas spaceru podziwialiśmy jesienny krajobraz i kolory jesiennego lasu. Nasłuchiwaliśmy też leśnych odgłosów: szumu drzew, śpiewu ptaków, itp. Dzieci nauczyły się prawidłowego zachowania w lesie, by nie ucierpiała leśna przyroda. Zrozumiały znaczenie lasu dla ludzi i zwierząt. Doświadczyły, że las to źródło świeżego powietrza.
 

Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie
Spacer po lesie

Przewiń w górę