Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

W świecie mrówek

Opublikowano: sobota, 03.11.2018
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 784
W świecie mrówek      30 października dzieci z wszystkich grup przedszkolnych uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych pt. ,,W świecie mrówek". Mistrz pszczelarstwa, pan Aleksander opowiedział dzieciom o królestwie tajemniczych owadów jakimi są mrówki. Dzięki prelekcji i dużej ilości pomocy edukacyjnych dzieci dowiedziały się o zwyczajach i szczegółach życia mrówek, poznały ich cykl rozwojowy, budowę i strukturę mrowiska. Zobaczyły prawdziwą królową mrówek wraz z jej robotnicami, a także oglądały świat mrówczymi oczami. Na warsztatach był też poczęstunek pysznym miodkiem. Na koniec dzieci dostały na pamiątkę drobne upominki – miód w buteleczce i materiały do wykonania własnego mrowiska.
 

W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek
W świecie mrówek

Przewiń w górę