Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

„Moje miasto – mój dom”

Opublikowano: poniedziałek, 26.11.2018
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 418
Moje miasto...
 
      W dniu 20 listopada 2018 r. odbyło się podsumowanie przedszkolnego konkursu plastycznego „Moje miasto- mój dom” wraz z wręczeniem nagród i pamiątkowych dyplomów. Komisja konkursowa oceniała pomysł, zgodność z tematem, samodzielność wykonania pracy oraz estetykę. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku 3-6 lat ze wszystkich grup przedszkolnych. Lista nagrodzonych w konkursie jest tutaj.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom.
 

Moje miasto...
Moje miasto...
Moje miasto...
Moje miasto...
Moje miasto...
Moje miasto...
Moje miasto...
Moje miasto...
Moje miasto...
Moje miasto...
Moje miasto...
Moje miasto...

Przewiń w górę