Opublikowano: poniedziałek, 10.12.2018
Autor: p. M. Wojtoń
Dzień Misia

W przedszkolu 23 listopada królował pluszowy miś. Przedszkolaki z grup: „Smerfy”, „Biedronki”, „Krasnale’, „Nutki” i „Słoneczni” w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia. W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy prezent naszemu solenizantowi – Misiowi. Następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach. Dzieci z każdej grupy wyrecytowały wiersze o misiach, zaprezentowały swoje misie i śpiewały piosenki. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w organizowanych zabawach. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Ten dzień dostarczył naszym podopiecznym mnóstwa pozytywnych wrażeń, radości i wspólnej zabawy.

Dzień Misia