Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Dzień Pluszowego Misia

Opublikowano: poniedziałek, 10.12.2018
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 353
Dzień Misia
 
      W przedszkolu 23 listopada królował pluszowy miś. Przedszkolaki z grup: „Smerfy”, „Biedronki”, „Krasnale’, „Nutki” i „Słoneczni” w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia. W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy prezent naszemu solenizantowi – Misiowi. Następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach. Dzieci z każdej grupy wyrecytowały wiersze o misiach, zaprezentowały swoje misie i śpiewały piosenki. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w organizowanych zabawach. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Ten dzień dostarczył naszym podopiecznym mnóstwa pozytywnych wrażeń, radości i wspólnej zabawy.
 

Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia

Przewiń w górę