Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Wspólne kolędowanie

Opublikowano: środa, 02.01.2019
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 294
Wspólne kolędowanie
 
      20 grudnia 2018 r. Pani Dyrektor, panie nauczycielki, wszyscy pracownicy przedszkola oraz przedszkolaki, spotkali się razem, aby wspólnie kolędować. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny oraz specjalnie na tę okazję, przygotowane kolędy i pastorałki. Na zakończenie spotkania, Pani Dyrektor Marta Habrat złożyła wszystkim pracownikom przedszkola oraz wychowankom, życzenia spokojnych, rodzinnych, ciepłych świąt, następnie wszyscy podzieli się opłatkiem.
 

Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie
Wspólne kolędowanie

Przewiń w górę