Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Przedszkolne kolędowanie 2019

Opublikowano: sobota, 19.01.2019
Autor: p. B. Częczek-Serwińska
Odsłon: 420
Kolędujemy      W dniu 18 stycznia 2019 roku odbył się w naszym przedszkolu konkurs z cyklu: "Mam talent - Przedszkolne kolędowanie". Wzięły w nim udział dzieci z wszystkich sześciu grup przedszkolnych. Celem konkursu było podtrzymanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem przygotowały się do występu. Wszyscy choć nieco stremowani, zaśpiewali odważnie i pięknie. Dzieci otrzymały gromkie brawa. Poziom konkursu był wysoki i wyrównany. Jury konkursowe wyłoniło laureatów, którym wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a dumnym rodzicom gratulujemy zdolnych dzieci !!!
 

Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy
Kolędujemy

Przewiń w górę