Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Krótkie nogi"- spektakl teatralny

Opublikowano: wtorek, 05.03.2019
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 460
 "Krótkie nogi"     26 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu aktorki z Teatru Zielony Melonik, które zaprezentowały teatrzyk pt: „Krótkie nogi”. Bohaterem spektaklu był mały Karolek, który nie lubił chodzić do szkoły. Pewnego dnia zamiast wybrać się do szkoły, spędził czas z małpką, świnką, sroką. Na szczęście mały bohater zrozumiał, że każde kłamstwo ma krótkie nogi, nie wolno kłamać. Przyznał się swojemu guwernerowi do błędu. Karolek odkrywa, że prawdziwym bohaterstwem i szczęściem jest mówienie prawdy. Dzieci podczas tej wspaniałej lekcji dowiedziały się, że nie można kłamać, a bycie prawdomównym, uczciwym jest wielką wartością.
 

"Krótkie nogi"
"Krótkie nogi"
"Krótkie nogi"
"Krótkie nogi"
"Krótkie nogi"
"Krótkie nogi"
"Krótkie nogi"

Przewiń w górę