Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

„Poezją witamy wiosnę”

Opublikowano: poniedziałek, 01.04.2019
Autor: p. M. Pelczar
Odsłon: 702
„Poezją witamy wiosnę”      W dniu 21 marca w przedszkolu „Na Zielonym Wzgórzu” odbył się konkurs z cyklu „Mam talent” pod tytułem „Poezją witamy wiosnę”. Chętne dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych mogły zaprezentować swoje zdolności aktorsko-recytatorskie. Młodsze przedszkolaki często występując pierwszy raz przed tak dużą publicznością, bez większej tremy prezentowały wiersze znanych poetów tj. Doroty Geller, Joanny Kulmowej, Katarzyny Marciniak. Pięcio i sześciolatki to już mali artyści, takie występy dla wielu z nich nie były nowością. Ich wiersze wymagały dużego zaangażowania i doskonałej pamięci. Usłyszeliśmy między innymi wiersze: „O ślimaku co szukał wiosny” Wandy Grodzieńskiej, „Wiosna i moda” Bożeny Gładkowskiej. Każdy uczestnik starał się również, aby jego strój wprowadzał w odpowiedni nastój wiersza. Pozostałe przedszkolaki śpiewem, pląsami i tańcem umilała czas małym aktorom. Cała społeczność przedszkolna w radosnym i optymistycznym nastoju powitała nadchodzącą wiosnę. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i maskotki.
 

„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”
„Poezją witamy wiosnę”

Przewiń w górę