Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Pasta jajeczna...

Opublikowano: sobota, 06.04.2019
Autor: p. M. Wojtoń
Odsłon: 581
Pasta jajeczna...      4 kwietnia dzieci z grupy „Biedronki” samodzielnie przygotowały pastę jajeczną. Na początku dzieci widelcami rozgniatały jaja, potem wsypywały do dużej miski. Następnie samodzielnie dosypywały siekany szczypiorek, który był wyhodowany przez dzieci w przedszkolu, w kąciku wiosennym. Dobrze wymieszaną masę doprawiano solą, do całości dodano też majonez, by nadać paście kremową konsystencję. Gdy pasta była już gotowa dzieci robiły wiosenne bułeczki. Sami nakładali na bułki pastę, szczypiorek, wędlinę, sałatę, czy rzodkiewkę- według uznania. Wszyscy skonsumowali posiłek ze smakiem.
 

Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...
Pasta jajeczna...

Przewiń w górę