Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Ogródkowa wyprawa Smerfów i Krasnali

Opublikowano: niedziela, 27.10.2019
Autor: p. M. Pelczar
Odsłon: 302
Ogródkowa wyprawa
      Korzystając z pięknej październikowej pogody przedszkolaki z grupy „Smerfów” i „Krasnali” po raz drugi odwiedziły ogródki działkowe „Wojciech”. Tym razem zwiedzały działki położone nieco dalej i wyżej. Zachwycały się kwitnącymi kwiatami, krzewami, a przede wszystkim kotami, przebywającymi przy jednej z altanek. Duże wrażenie zrobiła na nich pływająca wyspa, wysokie trawy nad stawem i rybki. Pod koniec wyprawy z wielkim apetytem zjadły drugie śniadanie w altance działkowicza. Bardzo dziękujemy za gościnność panu Stanisławowi i chętnie wrócimy tam na wiosnę.
 

Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa
Ogródkowa wyprawa

Przewiń w górę