Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Pyszna i zdrowa sałatka owocowa

Opublikowano: poniedziałek, 28.10.2019
Autor: p. M. Wojtoń, p. K. Marszałek
Odsłon: 279
Pyszna i zdrowa...
      W związku z podsumowaniem tematu kompleksowego o żywieniu, oraz promowaniem zdrowego odżywiania, w piątek – 25 października – dzieci z grupy „Żaczki” robiły sałatkę owocową, a wcześniej „warzywa”- wyklejane plasteliną. Zanim dzieci zabrały się do pracy powtórzyliśmy wiadomości o owocach i warzywach. Były gry i zabawy edukacyjne. Następnie dzieci dokładnie umyły ręce, pamiętając o zasadach higieny i przystąpiły do pracy. „Żaczkom” wyjątkowo smakowały owoce w takiej postaci, tym bardziej że był to efekt ich pracy. Na koniec stwierdziły, że przepis na tą pyszną sałatkę jest bardzo prosty, dlatego będą ją robiły w domu – dla swoich rodziców i rodzeństwa – zachęcając przy tym domowników do zdrowego stylu życia.
 

Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...
Pyszna i zdrowa...

Przewiń w górę