Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Warsztaty przyrodnicze

Opublikowano: środa, 06.11.2019
Autor: p. R. Krzal
Odsłon: 326
Podczas zajęć      W dniu 4 listopada nasze przedszkole odwiedził Pan Piotr, który dla młodszych dzieci przygotował warsztaty przyrodnicze pt. „Głodne brzuszki”. Przedszkolaki poznały wygląd i nazwy niektórych ptaków, które pozostają w naszym kraju na zimę oraz ich ulubione przysmaki. Dzieci dowiedziały się, że bez pomocy ludzi ptaki mogą nie przetrwać mroźnej i śnieżnej zimy, dlatego wymagają dokarmiania. Najmłodsze przedszkolaki z pomocą Pana Piotra wykonały jeden duży „dzwoneczkowy” karmnik dla ptaków, natomiast starsi koledzy wykonali mniejsze „dzwoneczki”, ale samodzielnie. Każda grupa swoje karmniki umieści za oknem, gdy nadejdzie zima.
 

Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze
Warsztaty przyrodnicze

Przewiń w górę