Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Dzień Niepodległości

Opublikowano: piątek, 15.11.2019
Autor: p. N. Dachowska-Guzik
Odsłon: 403
11
 
        Dnia 8 listopada dzieci z grupy Nutki, Słoneczni i Żaczki uczestniczyły w uroczystym spotkaniu przygotowanym z okazji Dnia Niepodległości. Akademię rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego. Następnie każda z grup piękną recytacją i wspólnym śpiewem zaakcentowały znaczenie tego dnia. Wykonane flagi i kotyliony podkreśliły radosny charakter tego święta.
 

Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości

Przewiń w górę