Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Dzień Pluszowego Misia

Opublikowano: czwartek, 28.11.2019
Autor: p. A. Przybysz
Odsłon: 440
Dzień Pluszowego Misia      W dniu 25 i 26 listopada nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tych dniach każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, pląsy, poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach, Wykonały prace plastyczno-techniczne. Został również rozstrzygnięty konkurs pt: "Miś - mój przyjaciel". W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie!!!
 

"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"
"Dzień Pluszowego Misia"

Przewiń w górę