Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Tajemnice wody

Opublikowano: sobota, 30.11.2019
Autor: p. A. Przybysz
Odsłon: 367
Tajemnice wody      Tym razem grupa Biedronki postanowiła zgłębić tajemnice wody. Dzieci dowiedziały się, w jakich stanach skupienia ona występuje i czy ma jakiś kształt, poznały jak powstaje deszcz. Wyjaśnione zostały odpowiedzi na pytania: co powoduje, iż jedne przedmioty pływają po wodzie, a inne toną? jakie woda wydaje dźwięki? Dzieci bawiły się również z użyciem nietypowych pomocy: folii malarskiej oraz woreczków - samodzielne tworzyły deszczową muzykę.  Zabawy badawcze okazały się niezwykle interesujące dla naszej grupy.
 

Tajemnice wody
Tajemnice wody
Tajemnice wody
Tajemnice wody
Tajemnice wody
Tajemnice wody
Tajemnice wody
Tajemnice wody
Tajemnice wody
Tajemnice wody
Tajemnice wody

Przewiń w górę