Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Dzień dziecka w przedszkolu

Opublikowano: czwartek, 06.06.2019
Autor: p. B. Częczek-Serwińska
Odsłon: 386
Dzień dziecka      Tegoroczne obchody Dnia Dziecka uczciliśmy w naszym przedszkolu 31 maja. Tego dnia przedszkolaki powitał pięknie przystrojony hol przedszkola kolorowymi balonami. Panie wychowawczynie w każdej grupie przygotowały liczne atrakcje, gry i zabawy. Dzieci bawiły się przy muzyce, tańczyły z balonami, śpiewały ulubione piosenki,grały na instrumentach perkusyjnych akompaniament do ulubionych utworów. Bawiły się na świeżym powietrzu w ogrodzie naszego przedszkola, rysowały kolorową kredą na asfalcie., puszczały bańki mydlane.Odbywały się zabawy muzyczne i ruchowe,zabawy integracyjne z chustą Klanzy, różne konkursy z nagrodami. Różnorodne gry i zabawy ruchowe pobudzały dzieci do aktywnego i radosnego przeżywania ich święta. Zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, bardzo chętnie brali w nich udział. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek i lody. Był to miły dzień, pełen niespodzianek i wrażeń, a dobry humor dopisywał każdemu.
Dzieciom życzymy spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń z okazji ich święta!!!
 

Dzień dziecka
Dzień dziecka
Dzień dziecka

Przewiń w górę