Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Przez ruch do zdrowia"

Opublikowano: piątek, 07.06.2019
Autor: p. K. Marszałek
Odsłon: 421
"Przez ruch..."      W dniu 5 czerwca 2019 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Krośnie, odbyła się Sportowa Olimpiada Integracyjna dla przedszkolaków pt. „Przez ruch do zdrowia” pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna. Była to już XIV edycja tej imprezy. W Olimpiadzie wzięło udział 9 przedszkoli a także podopieczni z krośnieńskiego OREWu. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się od defilady wszystkich uczestników, następnie odśpiewaliśmy hymn i złożyliśmy uroczyste ślubowanie. Po wspólnej rozgrzewce przystąpiliśmy do szeregu konkurencji sportowych, w których brali udział zarówno sportowcy niepełnosprawni, jak również ich pełnosprawni koledzy. Rozgrywki sportowe przyniosły wiele radości, dobrej zabawy a także zdrowej rywalizacji. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy a także pamiątkowe medale.
 

"Przez ruch..."
"Przez ruch..."
"Przez ruch..."
"Przez ruch..."
"Przez ruch..."
"Przez ruch..."
"Przez ruch..."
"Przez ruch..."

Przewiń w górę