Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

W bibliotece

Opublikowano: wtorek, 01.10.2019
Autor: p. N. Dachowska-Guzik
Odsłon: 438
W bibliotece
 
      W dniu 27 września dzieci z grupy „Słoneczni” odwiedziły szkolną bibliotekę. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem zapoznały się z nowym dla nich miejscem. Pani bibliotekarka opowiedziała o swojej pracy, o bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach. Dzieci dowiedziały się także, jak dbać o książki. Na zakończenie wizyty pani bibliotekarka przeczytała opowiadanie z książki „Gang Słodziaków”. Czytanie uatrakcyjniły pluszaki z Leśnej Polany.
 

W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece
W bibliotece

Przewiń w górę