Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Opublikowano: środa, 08.01.2020
Autor: Administrator
Odsłon: 3249

wzorowy Wzorowi i bardzo dobrzy uczniowie
pod względem nauki i zachowania
ze średnią ocen 4,75 i wyższą
po I półroczu roku szk. 2019/20

Gratulujemy

1a

1b

1c

2a

Natalia Czekaj, Malwina Domagalska, Mikołaj Pigoń

2b

Maja Jamka, Zuzanna Kaczor, Iga Kuczała, Lena Smorońska, Maria Witek, Aniela Wojnar.

3a

Wiktor Chajec, Błażej Gonet, Daria Guzik, Nikola Olszewska, Vanessa Wajda, Maja Żygłowicz.

3b

Amelia Barczyk, Bartosz Guzik, Adam Nykiel, Zoriana Stelmach, Amelia Wydra, Nadia Szmyd.

4a

Julia Bałon, Franciszek Gradus,  Aleksander Laskowski, Ada Lewczak, Isabella Lynch, Zofia Marosz, Kaja Mola, Aleksandra Siedlecka, Alicja Sieniawska, Blanka Stelmach, Zuzanna Wajda.

5a

Maja Tokarz

5b

Martyna Brocławik, Paweł Domagalski, Hanna Kuźnar, Martyna Liput, Szymona Paczosa, Joachim Pelc, Patryk Prajsnar, Wiktor Rymar, Jagoda Staroń, Patryk Uliasz, Igor Wanik.

5c

Karina Brynecka, Anna Formal, Szymon Koźba, Maks Płaza, Maja Smorońska

6a

Joanna Foszcz, Szymon Grądalski, Aleksandra Kustra, Sebastian Pikul, Marcel Wilk

6b

Wiktoria Gonet, Daria Kasprzyk, Szymon Rymar

6c

Oskar Dacyl, Maria Guzik, Magdalena Habrat, Katarzyna Łopuszańska, Weronika Mierzyńska, Bartosz Słyś, Jagoda Wojtowicz, Joanna Zapora, Karol Żygłowicz.

7a

Dominika Guzik, Milena Kuck, Zuzanna Prugar, Zachary Salej, Roksana Żychowska.

7b

Joanna Gazda, Jakub Jaźwiecki

8a

Aleksander Niepokój

8b

Natalia Budyń, Jakub Kubala, Olga Oryszczak, Maciej Więch.
Przewiń w górę