Wzorowi uczniowie

Opublikowano: wtorek, 20.06.2023
Autor: Administrator

wzorowy Wzorowi i bardzo dobrzy uczniowie
pod względem nauki i zachowania
ze średnią ocen 4,75 i wyższą
po II półroczu r. szk. 2022/23

1a

Bodkowska Maja,  Karp Magdalena, Kutyński Filip, Orzechowska Zofia, Prus Ignacy, Ptak Aleksandra, Rzeźnik Aleksandra.

1b

Dębiec Milena, Drzymała Oliwia, Czubik Piotr, Kubal Ernest, Sajdak Szymon, Wesecka Paulina.

1c

Kozicka Hanna, Słaby Lena, Szelc Alicja, Winiarski Florian.

2a

Barczyk Łucja, Chajec Julia, Czech Nadia, Giżka Jagoda, Janas Aleksandra, Kasprzyk Maja, Lorenc Lena, Patla Olga, Weron Jakub.

2b

Biały Oliwia, Krzanowska Iga, Panocha Fabian, Pelc Zofia, Sikora Nina, Staroń Sara.

3a

Boratyn Emilia, Glazar kaja, Haznar Lena, Juszczęć Wiktoria, Machnik Julian, Szelc Joanna, Urba Kacper, Wesecka Blanka.

3b

Cebula Lena, Chrobak Zofia, Jarząb Maja, Kolanko Anna, Kuźnar Jan,  Okarmus Franciszek, Orell Magdalena, Tasz Anna, Weron Weronika, Wiatr-Tokarska Julia.

4a

Bacher Hanna, Bronka Filip, Bronka Maksymilian, Domoń Izabela, Gonet Milena, Gradowicz Michał, Hajek Hanna, Jastrząb Milena, Jaworska Lena, Lepucka Kinga, Majka Hanna, Niemczyk Szymon, Osuch Karol, Rachwał Lena, Sieniawski Michał, Sowa Aleksandra Stec Emilia, Suwaj Natalia, Zych Szymon.

4b

Fornal Antoni, Jakubowicz Alicja, Krawiec Oliwia, Mierzyńska Dominika, Rachwał Oliwia, Tomkiewicz Lena, Wywiórska Urszula.

4c

Bobusia Natalia, Bobusia Tymon, Dołęgowska Kornelia, Glazar Anna, Kiresztura Pola, Klatka Olaf, Kosiek Adam, Najbar Ignacy, Sikora Filip, Szlachetka Milena, Uliasz Paulina, Urbanek Szymon.

5a

Czekaj Natalia, Domagalska Malwina, Dubiel Małgorzata, Galas Amelia, Leczek Lena, Łątka Milena, Pyznarski Olaf, Sobutka Alicja, Szatkowski Patryk, Szuba Mateusz, Tasz Emilia, Trznadel Wiktoria, Zajdel Ignacy.

5b

Bik Adam, Furtek Oliwia, Jamka Maja, Kaczor Zuzanna, Ochotnicka Emilia, Paczosa Franciszek, Prugar Antonina, Salej Julia, Smorońska Lena, Trznadel Filip, Wojnar Aniela, Zioła Hanna.

6a

Gonet Błażej, Guzik Daria, Kandefer Patryk, Olszewska Nikola, Sołyga Krzysztof, Tomaszewska Jadwiga, Wajda Vanessa, Żygłowicz Maja.

6b

Barczyk Amelia, Bobusia Iwona, Filipek Mikołaj, Gonet Eryk, Guzik Bartosz, Kranc Filip, Rusinek Maja, Stelmach Zoriana, Szmyd Nadia, Szyndlar Jan, Winter Marcel, Wydra Amelia.

7a

Bałon Julia, Gradus Franciszek, Lewczak Ada, Marosz Zofia, Mola Kaja, Siedlecka Aleksandra, Sieniawska Alicja, Stelmach Blanka, Szwed Mikołaj.

8a

Kopcio Sebastian, Paszkowski Kajetan, Patla Miłosz, Peszke Jagoda, Tokarz Maja, Węgrzyński Mikołaj, Zajdel Julia.

8b

Brocławik Martyn, Domagalski Paweł, Kuźnar Hanna, Liput Martyna, Makoś Miłosz, Nowak Adam, Paczosa Szymon, Pelc Joachim, Rymar Wiktor, Staroń Jagoda, Uliasz Patryk, Wanik Igor.

8c

Bajcar Maja, Brynecka Karina, Fornal Anna, Guzik Maria, Habrat Michał, Kolanko Konrad, Koźba Szymon, Murdzia Julia, Płaza Maks, Smorońska Maja.