Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Opublikowano: piątek, 26.06.2020
Autor: Administrator
Odsłon: 3945

wzorowy Wzorowi i bardzo dobrzy uczniowie
pod względem nauki i zachowania
ze średnią ocen 4,75 i wyższą
po II półroczu roku szk. 2019/20

Gratulujemy

1a

1b

1c

2a

2b

3a

3b

4a

Gradus Franciszek, Bałon Julia, Krasowska Julia, Laskowski Aleksander, Lewczak Ada, Lorenc Karolina, Lynch Isabella, Marosz Zofia, Mola Kaja, ,Moskal Wiktor, Pękala Patryk, Siedlecka Aleksandra, Sieniawska Alicja, Stelmach Blanka, Szczepan Aleksandra, Szwed Mikołaj, Szybkowska Blanka, Trznadel Olaf, Wajda Zuzanna, Wroniewicz Lena, Zajdel Damian

5a

Karczmarczyk Kacper, Karczmarczyk Wiktor, Paszkowski Kajetan, Patla Miłosz, Szczurek Nikola, Tokarz Maja, Węgrzyński Mikołaj.

5b

Brocławik Martyna, Domagalski Paweł, Drozd Krzysztof, Jasionowska Jagoda, Kuźnar Hanna, Liput Martyna, Makoś Miłosz, Nowak Adam, Paczosa Szymon, Pelc , Joachim, Prajsnar Patryk, Rymar Wiktor, Staroń Jagoda, Stec Zofia, Uliasz Patryk, Wanik Igor.

5c

Bajcar Maja, Brynecka Karina, Fornal Anna, Guzik Maria, Habrat Michał, Kolanko Konrad, Koźba Szymon, Kubal Szymon, Mika Zuzanna, Płaza Maks, Polak Adam, Smorońska Maja.

6a

Chajec Konrad, Foszcz Joanna, Grądalski Szymon, Kustra Aleksandra, Landa Aleksander. Olesiński Mateusz, Pikul Sebastian, Wilk Marcel.

6b

Gonet Wiktoria, Kasprzyk Daria, Klaus Julia, Lynch Cillian, Mielech Izabela, Mikulski Jakub, Nowak Angelina, Pietrzyk Daria, Rymar Szymon, Sowa Hanna.

6c

Dacyl Oskar, Guzik Maria, Habrat Maciej, Habrat Magdalena, Łopuszańska Katarzyna, Mierzyńska Weronika, Słyś Bartosz, Urba Maja, Wojtowicz Jagoda, Zapora Joanna, Żygłowicz Karol.

7a

Guzik Dominika, Konopka Maciej, Kuck Milena, Prugar Zuzanna, Salej Zachary, Winiarska Monika, Zajdel Konrad, Żychowska Roksana.

7b

Bronka Kacper, Gazda Kinga, Gazda Joanna, Guzik Franciszek, Jaźwiecki Jakub, Maraj Lena, Sobczak Filip, Zajdel Patryk, Zajdel Weronika, Ziemiański Aleksander.

8a

Adamska Magdalena, Duell Alan, Gabło Miłosz, Łopuszańska Aleksandra, Niepokój Aleksander, Szymańska Małgorzata, Wanik Julia, Zych Aleksandra.

8b

Bik Julia, Budyń Natalia, Finfa Aleksandra, Kolanko Julia, Kozubal Amelia, Kubala Jakub, Okarmus Konstancja, Oryszczak Dagmara, Oryszczak Olga, Pyznarski Filip, Więch Maciej.
Przewiń w górę