Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Opublikowano: piątek, 07.06.2019
Autor: Administrator
Odsłon: 1713
wzorowy Wzorowi i bardzo dobrzy uczniowie
pod względem nauki i zachowania
ze średnią ocen 4,75 i wyższą
po II półroczu roku szk. 2018/19

Gratulujemy

1a

Natalia Czekaj, Malwina Domagalska, Amelia Galas, Milena Łątka, Alicja Sobutka.

1b

Adam Bik, Maja Jamka, Zuzanna Kaczor, Iga Kuczała, Lena Smorońska, Maria Witek, Amelia Wojnar.

2a

Wiktor Chajec,Błażej Gonet, Daria Guzik, Nikola Olszewska, Vanessa Wajda, Maja Żygłowicz.

2b

Amelia Barczyk, Bartosz Guzik, Jakub Łopuszański, Zoriana Stelmach, Jan Szyndlar, Amelia Wydra, Nadia Szmyd.

3a

Julia Bałon, Franciszek Gradus,  Zofia Marosz, Kaja Mola, Aleksandra Siedlecka, Alicja Sieniawska, Blanka Stelmach.

4a

Kacper Karczmarczyk, Wiktor Karczmarczyk, Sebastian Kopcio, Kajetan Paszkowski, Miłosz Patla, Nikola Szczurek, Maja Tokarz, Mikołaj Węgrzyński.

4b

Martyna Brocławik, Paweł Domagalski, Krzysztof Drozd, Julia Gefert, Hanna Kuźnar, Martyna Liput, Miłosz Makoś, Adam Nowak, Szymona Paczosa, Joachim Pelc, Patryk Prajsnar, Wiktor Rymar, Jagoda Staroń, Zofia Stec, Patryk Uliasz, Igor Wanik.

4c

Maja Bajcar, Karina Brynecka, Anna Formal, Dominik Gac, Maria Guzik, Szymon Koźba, Szymon Kubal, Maks Płaza, Adam Polak, Maja Smorońska, Eliza Stasiak.

5a

Joanna Foszcz, Szymon Grądalski, Aleksandra Kustra, Aleksander Landa, Sebastian Pikul, Marcel Wilk.

5b

Wiktoria Gonet, Daria Kasprzyk, Jakub Mikulski, Daria Pietrzyk, Szymon Rymar, Hanna Sowa.

5c

Maria Guzik, Magdalena Habrat, Katarzyna Łopuszańska, Weronika Mierzyńska, Bartosz Słyś, Oliwia Urbanek, Jagoda Wojtowicz, Joanna Zapora, Karol Żygłowicz.

6a

Aleksandra Guzik, Dominika Guzik, Maciej Konopka, Milena Kuck, Karolina Michalik, Anna Pabian, Zuzanna Prugar, Zachary Salej, Emilia Uliasz, Monika Winiarska, Konrad Zajdel, Roksana Żychowska.

6b

Sara Bodkowska, Kacper Bronka, Joanna Gazda, Kinga Gazda, Franciszek Guzik, Jakub Jaźwiecki, Lena Maraj, Filip Sobczak, Antonina Zajdel, Patryk Zajdel, Weronika Zajdel, Miłosz Zapora, Aleksander Ziemiański.

7a

Magdalena Adamska, Miłosz Gabło, Aleksandra Łopuszańska, Aleksander Niepokój, Małgorzata Szymańska, Julia Wanik.

7b

Julia Bik, Natalia Budyń, Aleksandra Finfa, Amelia Kozubal, Jakub Kubala, Konstancja Okarmus, Dagmara Oryszczak, Olga Oryszczak, Maciej Więch.

8a

Julia Kranc, Natalia Leczek, Anna Litwin, Wiktoria Leśniak.

8b

Kaja Foremny, Filip Karwat, Paulina Kozłowska, Mikołaj Kubal, Martyna Marcinkowska, Adam Płoszczyca, Brajan Szetela, Zuzanna Środa
Przewiń w górę