Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

W Energylandii

Opublikowano: wtorek, 09.10.2018
Autor: p. Opiekunowie
Odsłon: 322
W Energylandii      W sobotę, 6 października grupa 50 uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli: p. A. Szwed, p. B. Szwed, p. J. Zajdel, p. M. Maculskiego i p. D. Solińskiego, w ramach realizacji zajęć z wychowania fizycznego - fakultet turystyczny, odbyła całodzienny wyjazd do największego w Polsce Parku Rozrywki w Zatorze. Park mieszczący się na obszarze około 26 ha, liczący kilkadziesiąt atrakcji objęli we władanie nasi uczniowie z klas VI i VII i VIII. Podzieleni na cztery grupy przez kilka godzin zmagali się z mnogością jego atrakcji. Największą popularnością cieszyła się oczywiście strefa ekstremalna, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach, oraz Water Park - z mnóstwem atrakcji zabaw wodnych. Najodważniejsi zasiedli również w Hyperionie, najszybszej górskiej kolejce w Europie i pomknęli z prędkością 142 km/ h. Znakomitej zabawie sprzyjała piękna, słoneczna pogoda. Wyszaleliśmy się do woli, a to, czego doświadczyliśmy długo pozostanie z nami. Pełni wrażeń, emocji i nadziei na rychły powrót do Zatoru wróciliśmy do Krosna.
 

W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii
W Energylandii

Przewiń w górę