Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Moja wiedza, moja przyszłość"

Opublikowano: czwartek, 08.11.2018
Autor: p. J. Juszczyk
Odsłon: 224
"Moja wiedza, moja przyszłość"      W dniu dzisiejszym (8 listopada) uczniowie klas 7 wzięli udział w trzecich już zajęciach w ramach projektu "Moja wiedza, moja przyszłość" realizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie, a współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Dwunastoosobowa grupa uczniów, poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu informatyki, a konkretnie z programowania. W ramach zajęć „Informatyka – Poznaj język komputera” 4 uczennice i 8 uczniów poznaje tajniki języka java. Młodzi programiści pracują w bezpłatnym programie Processing 3, który obsługuje składnię tego języka. Do tej pory nauczyli się (poprzez pisanie odpowiednich poleceń) rysować różne figury, deklarować i wykorzystywać zmienne, tworzyć funkcje warunkowe i wykorzystywać je do animacji. Efekty ich pracy – czasem nieplanowane i zaskakujące - dostarczają im wiele satysfakcji i zadowolenia. Tematyka kolejnych, niestety tylko dwóch zajęć, pozwoli uczniom tworzyć gry komputerowe. Zachęcam innych uczniów do poznawania tego programu oraz języka java. Bliższych informacji udzielą Wam koleżanki i koledzy uczestniczący w projekcji.
 

"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"
"Moja wiedza, moja przyszłość"

Przewiń w górę