Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

JUNIOR NABOJ w „Koperniku”

Opublikowano: środa, 28.11.2018
Autor: p. D. Biernacka
Odsłon: 229
Junior Naboj      23 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Krośnie odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczno-Fizyczny JUNIOR NABOJ dla uczniów klas VIII szkół podstawowych. Była to druga edycja w Polsce, a po raz pierwszy odbywała się w Krośnie. W konkursie wzięły udział dwie drużyny z naszej szkoły. Czteroosobowe zespoły ósmoklasistów rywalizowały w tym samym czasie, rozwiązując te same zadania z najlepszymi szkołami podstawowymi w Polsce i w Europie. Szkołę reprezentowali: Julia Kranc, Wiktoria Leśniak, Natalia Leczek, Zuzanna Środa, Paulina Kozłowska, Daniel Kmieć, Adam Płoszczyca i Filip Karwat Wszystkim uczestniczącym dziękujemy za pierwszy odważny start w zawodach, piękną rywalizację i gratulujemy uzyskanych wyników.
 


Przewiń w górę