Mikołaj w Ósemce…

Opublikowano: czwartek, 06.12.2018
Autor: Samorząd uczniowski
Mikołaj 2018      6 grudnia, jak co roku, do naszej szkoły ponownie zawitał święty Mikołaj. Jak zawsze bardzo zapracowany i roztargniony. Tym razem poszukiwał zaginionej żony i dzieci. Samorząd Uczniowski ogłosił więc konkurs na najwierniejszą podobiznę pani Mikołajowej, zgodnie z pomocniczym opisem Mikołaja. Bardzo dużo uczniów chciało pomóc świętemu, dlatego też wybór zwycięzcy okazał się bardzo trudny. Mikołaj zdecydował, że dwie prace wyjątkowo mu się podobają, postanowił więc nagrodzić specjalnymi nagrodami dwie dziewczynki: Emilkę Tasz z klasy Ia oraz Dagmarę Oryszczak z klasy VIIb. Gratulujemy wyobraźni i talentu. Brawa należą się również wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie poszukiwania zaginionych dzieci mikołaja, które rozbiegły się po całej szkole, a uczniowie, którym udało się odnaleźć niesforne potomstwo Mikołaja, otrzymali od niego słodki upominek. Samorząd Uczniowski dziękuje bardzo za wspólną zabawę.

Mikołaj 2018