Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Pierniczki dla hospicjum

Opublikowano: sobota, 05.01.2019
Autor: p. H. Sowa
Odsłon: 256
...dla hospicjum      W tym roku szkolnym po raz pierwszy zaangażowaliśmy się w akcję „Pierniczki dla hospicjum”. Od kilku lat, w grudniową niedzielę, wolontariusze rozdają przy kościołach pierniczki i zbierają pieniądze na krośnieńskie hospicjum. Do upieczenia pierników zgłosiło się ponad dwudziestu wolontariuszy. Przy pomocy mam i babć udało nam się przygotować bardzo dużo małych ciasteczek. Paczki pełne pięknie udekorowanych i ozdobnie zapakowanych świątecznych ciasteczek, były bardzo chętnie konsumowane przez uczniów naszej szkoły. W niedzielę 16 grudnia nasze wolontariuszki kwestowały przy kościele parafialnym pw. św. Wojciecha i Matki Boskiej Częstochowskiej w Krośnie. Mimo zimna rozdawały pierniczki kwestują na szlachetny cel.
Przewiń w górę