Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Dzień "Wszystkich kolorów świata”

Opublikowano: wtorek, 29.01.2019
Autor: p. H. Sowa, p. I. Foremny
Odsłon: 430
wszystkiekoloryswiataDziękujemy :)   
 
  
      Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję UNICEF-u „Wszystkie kolory świata”, Dziękujemy naszym uczniom, którzy przygotowali laleczki, aby pomóc dzieciom z innych kontynentów. Dziękujemy rodzicom, dziadkom którzy z pewnością pomagali i dzięki tej współpracy międzypokoleniowej powstały małe szmaciane dzieła sztuki. Jesteśmy też bezgranicznie wdzięczni rodzicom za okazane serce i udział w licytacji laleczek, a jednocześnie ratowanie życia realnemu dziecku potrzebującemu szczepionki. Do tej pory zebraliśmy kwotę 1680 złotych. Kwota rośnie, ponieważ w dalszym ciągu otrzymujemy datki od rodziców i nauczycieli naszej szkoły. 
 
Celem akcji było:
  • kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postawy tolerancji i otwartości na inne kultury,
  • pokazanie, że pomaganie może by nie tylko pożyteczne ale i przyjemne,
  • zebranie środków na ratowanie zdrowia i życia najbardziej potrzebujących dzieci.
 
Serdecznie dziękujemy
Przewiń w górę