Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

"Niech żyje bal..."

Opublikowano: poniedziałek, 11.02.2019
Autor: p. I. Foremny
Odsłon: 568
"Niech żyje bal..."      W ostatnim tygodniu przed feriami, dzieci i młodzież naszej szkoły dali upust swej pozytywnej energii podczas balu karnawałowego, który dla klas V-VIII odbył się 6 lutego. Bal rozpoczął się tradycyjnie pięknie odtańczonym polonezem, a następnie rozpoczęło się 3,5 godzinne szaleństwo w rytm bardzo różnorodnej muzyki. Fantastycznie odtańczona Belgijka i Makarena dobrze pokazały jak uczniowie potrafią się integrować podczas tańca. Przez cały bal pośród uczniów krążyli tzw. „tajni agenci”, którzy bacznie acz dyskretnie, przyglądali się pląsom chłopców i dziewczynek. Pod koniec zabawy wyłonili oni króla i królową karnawału. Para ujęła wszystkich swoją pozytywną energią i umiejętnością wspólnej zabawy, zarówno ze starszymi jak i młodszymi uczestnikami zabawy. Królową balu 2019 została Magdalena Adamska z klasy VIIa, królem okrzyknięty został Eryk Kuśnierczyk z klasy VIIIa. Naprawdę serdecznie gratulujemy. Tak trzymajcie!
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy udekorowali salę gimnastyczną (p. A.Szwed, p. J.Sowińska, p. I.Foremny, p. J.Juszczyk), opiekunom-wychowawcom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczniów, oraz radzie rodziców za sponsoring DJ’a, słodkiego poczęstunku oraz napoi chłodzących.
Następny bal już za rok!!!
 

"Niech żyje bal..."
"Niech żyje bal..."
"Niech żyje bal..."
"Niech żyje bal..."
"Niech żyje bal..."
"Niech żyje bal..."
"Niech żyje bal..."
"Niech żyje bal..."
"Niech żyje bal..."
"Niech żyje bal..."
"Niech żyje bal..."

 
Przewiń w górę