Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Jesteśmy czytelnikami

Opublikowano: piątek, 08.02.2019
Autor: p. R. Rachwał
Odsłon: 223
Pasowanie 2019      Początkiem lutego biblioteka szkolna przyjęła w poczet  swoich czytelników uczniów klas pierwszych. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych dzieci do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Uczniowie dowiedzieli się jak należy dbać  o książki. Pierwszoklasiści zostali zapoznani z regulaminem i zasadami wypożyczania książek. Uczniowie klas starszych przygotowali dla najmłodszych kolegów i koleżanek inscenizację, w której pojawiły  się  postacie z bajek. Podczas wspólnej zabawy pierwszaki rozpoznawały tytuły i bohaterów książek. Na pamiątkę tego spotkania uczniowie otrzymali zakładki.
 

Pasowanie 2019
Pasowanie 2019
Pasowanie 2019
Pasowanie 2019
Pasowanie 2019
Pasowanie 2019
Pasowanie 2019

Przewiń w górę