Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

VII Rajd „Poznajemy Pogórza”

Opublikowano: poniedziałek, 29.04.2019
Autor: p. B. Szwed
Odsłon: 243
"Poznajemy Pogórza"     5 kwietnia rozpoczęliśmy sezon turystyczny w naszej szkole. Wraz z PTTK dziesięciu uczniów klas piątych wzięło udział w pieszym rajdzie na trasie Oparówka - Ruska Rzeka - Krowia Góra - Rezerwat Herby - Jazowa. Trasa biegła w większości partiami szczytowymi przepięknego, starego lasu bukowego, w którym to mogliśmy podziwiać ostańce piaskowców w rezerwacie przyrody „Herby”. Na trasie zwiedziliśmy także cerkiew w Oparówce, którą, dzięki uprzejmości proboszcza obejrzeliśmy wewnątrz. Słoneczna i ciepła pogoda sprzyjała nam przez cały czas wędrowania. Marszrutę zakończyliśmy we Frysztaku zapaleniem ogniska i pieczeniem kiełbasy. Tutaj też uczestnicy zmagali się z konkursami przyrodniczymi i turystycznymi.
 

"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza
"Poznajemy Pogórza

Przewiń w górę