Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

IV Szkolne Prezentacje Taneczne

Opublikowano: czwartek, 09.05.2019
Autor: p. E. Swołkowicz
Odsłon: 250
01 min    W ramach Międzynarodowego Dnia Tańca w naszej szkole po raz IV zostały zorganizowane Prezentacje Taneczne. Wszyscy tancerze wykazali się niezwykłymi umiejętnościami tanecznymi, a także aktorskimi. Tancerze zaprezentowali występy solowe, w duetach, a także w zespołach. Był to dzień pełen wielkich emocji, których dostarczyli nam: Zuzanna Kosiek, Milena Łątka, Martyna Brocławik, Aniela Wojnar, Zuzanna Mika - soliści, Adam Bik i Julia Barańska,Kaja Mola i Kacper Aszklar, Vanessa Wajda, Nikola Olszewska, Maja Żygłowicz, Emilia Janas, Daria Guzik- zespół, Hanna Sowa, Maja Jamka, Natalia Jaracz, Iga Kuczała- zespół, Angelika Ćwik i Isabella Lynch – duet, Maja Teneta i Jagoda Peszke – duet.

Wszystkim tancerzom serdecznie dziękujemy.
 

IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT
IV SPT

Przewiń w górę