Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Wycieczki klasy IIb

Opublikowano: czwartek, 06.06.2019
Autor: p. M. Frydrych
Odsłon: 490
 
      Popołudnie dnia 31 czerwca uczniowie klasy IIb spędzili na pikniku integracyjnym w „Jasiu Wędrowniczku” w Rymanowie. Bawili się tam razem z rodzicami. Czekało na nich wiele atrakcji. Były to: warsztaty kulinarne, pod okiem szefa kuchni robili koktajle i sałatki owocowe i warzywne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy sportowe, zwiedzanie mini-farmy. Pogoda i humory dopisywały. Poniżej relacja fotograficzna z pikniku w „Jasiu Wędrowniczku” i pikniku edukacyjnego w „Ogródku Jordanowskim”.
 

Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb
Wycieczki IIb

Przewiń w górę