Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Besko - Puławy Górne

Opublikowano: niedziela, 20.10.2019
Autor: p. B. Szwed
Odsłon: 287
Rajd
 
      W dniu 18 października dziewiętnaścioro dzieci klas VI-VII naszej szkoły wzięło udział w XIV Rajdzie Śladami Jana Pawła II organizowanym przez krośnieński oddział PTSM. Dzieci pod opieką pań: Iwony Foremny i Joanny Sowińskiej udały się autobusem do Beska, skąd rozpoczęły wędrówkę, niezwykle kolorowym o tej porze Jarem Wisłoka, do miejscowości Pastwiska. Tam zwiedziły niedawno otwartą Izbę Pamięci Karola Wojtyły. Następnie udały się w dalszą wędrówkę do Puław Górnych, gdzie po długim i żmudnym wysiłku, jakim był kilkukilometrowy przemarsz, mogły wypocząć i zjeść ciepły posiłek. W dalszej części przeprowadzono zaplanowane konkursy, gdzie nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca – co stało się chyba już tradycją. 😊 O sukcesach tutaj.
 

Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...
Rajd, rajd...

Przewiń w górę