Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Świąteczny Czas…

Opublikowano: niedziela, 22.12.2019
Autor: p. I. Foremny
Odsłon: 474
Świąteczny Czas...      Ostatni dzień nauki w szkole w 2019 roku, uświetniliśmy Uroczystą Akademią Świąteczną, która pomimo braku zimowej aury wprowadziła nas w Bożonarodzeniową atmosferę. Akademia była wyjątkowa, gdyż w jej przygotowanie zaangażowały się wszystkie klasy naszej szkoły. Reprezentanci każdej z klas przesłali wszystkim najmilsze życzenia, które zawisły na wspaniałej, żywej choineczce. Klasy pięknie przygotowały się i zaśpiewały świąteczne kolędy, pastorałki i piosenki. Nad przebiegiem uroczystości czuwały pani Beata Szwed i pani Iwona Foremny, które składają podziękowania: Miłoszowi Gabło za nieocenioną pomoc przy nagłośnieniu, wychowawcom klas za przygotowanie swoich grup śpiewających, Pani Jolancie Teśniarz za pomoc w doborze repertuaru i muzyki, Panu Januszowi Juszczykowi za uwiecznienie wyjątkowych chwil, które możecie teraz oglądać.
Do zobaczenia za rok….
 

Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...
Świąteczny Czas...

Przewiń w górę