Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Konkurs "Mistrz Informatyki"

Opublikowano: sobota, 18.10.2008
Odsłon: 3616
  Rozpoczynamy zmagania, które zakończą się przyznaniem  tytułu "Mistrz Informatyki" naszej szkoły w roku szkolnym 2009/2010. Konkurs przeznaczony jest dla chętnych uczniów, szczególnie z klas VI, ale mogą w min wziąć udział również piątoklasiści. Konkurs odbędzie w dwóch etapach:
I etap - każdy uczestnik będzie miał do wykonania w domu 2 lub 3 prace praktyczne, które następnie prześle na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Terminy i tematyka oraz bliższe szczegóły dotyczące zadań będą podawane na naszej stronie internetowej. Nadesłanie I-go zadania jest jednoznaczne z przystąpieniem do konkursu i potwierdzeniem wykonania zadań następnych.
II etap - w czerwcu odbędzie się szkolna część konkursu, której celem będzie sprawdzenie posiadanych wiadomości i umiejętności, jakie każdy uczestnik konkursu wykorzystał przy wykonywaniu zadań domowych.

Zapraszam do uczestnictwa w konkursie.

Janusz Juszczyk

Przewiń w górę