Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Opublikowano: wtorek, 16.10.2007
Odsłon: 4187


      Dzień 12 pażdziernika przywitał nas pochmurną pogodą, a wewnątrz szkoły świeciło słońce! Odświętnie ubrani uczniowie rozdawali swoim wychowawcom kwiaty i składali życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, popularnie zwanym Dniem Nauczyciela.


Tradycją każdej szkoły jest przygotowanie uroczystej akademii. Co robić, aby to święto było wyjątkowe i zapadło w pamięci. Uczniowie "ósemki" stanęli na wysokości zadania i zrobili swoim "belfrom" prawdziwe niespodzianki. Popisali się znakomitym poczuciem humoru i talentem aktorskim podczas przedstawienia kabaretowego. W grupie teatralnej pod czujnym okiem p. Joanny Jajugi pracowali uczniowie: Aneta Czenczek, Kristen Fernandes, Pola Foremny, Magdalena Funiok, Alana Jurczak, Natalia Pham, Anna Zacharjasz, Patryk Jagiełło i Mateusz Pham. Dzielnie wspierał ją chór prowadzony przez p. Michała Golenię. Wkład i zaangażowanie uczniów było ogromne, a efekt? Efekt był znakomity - szczery uśmiech na twarzach wszystkich nauczycieli!

Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji NarodowejNiekłamany podziw, a nawet wzruszenie wywołały portrety pedagogów, namalowane przez naszych uczniów pod kierunkiem p. Anny Szwed. Prace spodobały się tak bardzo, że każdy nauczyciel zatrzymał swój portret na pamiątkę. Nie zabrakło podziękowań, w formie laurek, których wartość była tym większa, że były własnoręcznie wykonane przez dzieci.

Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznych
Nauczyciele w pracach plastycznychDzień Edukacji Narodowej przede wszystkim przypomniał wszystkim o ciężkiej pracy nauczyciela i ich zaangażowaniu. Za niezwykłe oddanie na rzecz szkoły p. dyrektor Jadwiga Kasprzyk uhonorowała niektórych nauczycieli: p. Danutę Barabasz, p. Marzenę Pietrasz, p. Annę Szwed, p. Grażynę Zajdel, p. Barbarę Niedzielę, p. Marcina Maculskiego oraz pracowników szkoły: p. Barbarę Pudło, p. Renatę Rachwał, p. Antoniego Zuzaka i p. Tadeusza Surmacza. Nagrodę Prazydenta Miasta Krosna otrzymała p. Halina Sowa.
"Dziękujemy wszystkim za każdy dzień, za wiedzę, za wskazanie właściwych dróg, wyrozumiałość oraz mądrą krytykę..."(fragment życzeń jednego z uczniów).
Przewiń w górę