Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Opublikowano: niedziela, 17.10.2010
Odsłon: 4403

W ten poranek jesienny,
Trochę mglisty i senny,
Błogi nastrój się wszystkim udziela:
Nie ma wcale pytania, Domowego zadania,
Bo to dziś jest Dzień Nauczyciela!

     W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej na uroczystej akademii z okazji tego święta. Jako pierwsza głos zabrała pani dyrektor Jadwiga Kasprzyk, która w swym wystąpieniu zwróciła uwagę na blaski i cienie nauczycielskiej profesji. Wiele ciepłych słów do nauczycieli skierowała także przewodnicząca Rady Rodziców – p. Elżbieta Litwin. Następnie przyszła kolej na część artystyczną, w której wystąpili członkowie koła teatralnego pod kierunkiem p. Joanny Jajugi, zespół taneczny – przygotowany przez p. Annę Szwed oraz zespół wokalno – instrumentalny „Varia” – prowadzony przez p. Jolantę Teśniarz. Młodzi artyści przygotowali inscenizację ukazująca uczniowską rzeczywistość z perspektywy szkolnego korytarza i sklepiku. Program obfitował w humorystyczne wierszyki, scenki, a także piosenki mówiące o każdym z nauczycieli naszej szkoły. Nie zapomniano także o pracownikach niepedagogicznych i samych uczniach, ponieważ wszyscy tworzymy szkolną społeczność. Występy zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez nauczycieli, jak i uczniów, o czym świadczyły gromkie brawa. Dopełnieniem uroczystości było wspólne odśpiewanie hymnu szkoły.

Jolanta Teśniarz

Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Przewiń w górę