Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Otwarcie placu zabaw

Opublikowano: czwartek, 21.10.2010
Odsłon: 5158

      Dnia 14 października przy naszej szkole oficjalnie oddano do użytku nowy plac zabaw. Środki na jego budowę pochodziły z rządowego programu "Radosna Szkoła" oraz z budżetu Miasta Krosna. Wszystkie urządzenia posiadają wymagane certyfikaty i atesty. Uroczystego otwarcia dokonali zaproszeni goście: Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki, Zastępca Prezydenta Pan Bronisław Baran, Radni: Pani Anna Dubiel i Pan Tadeusz Alibożek. Poświęcenia placy dokonał nasz proboszcz Ks. Krzysztof Mijal. Na uroczystości licznie zgromadzili się rodzice, dzieci i wszyscy pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 8.
Wszyscy cieszymy się z faktu, że nasze dzieci będą mogły miło i bezpiecznie spędzać czas na nowym obiekcie.

 

Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw
Uroczyste otwarcie placu zabaw

Przewiń w górę