Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Opublikowano: niedziela, 14.11.2010
Odsłon: 5407

      10 listopada odbyła się w naszej szkole akademia z okazji 92 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Dzień ten stał się dla nas refleksją nad historią i współczesnością naszej Ojczyzny. Uroczystość rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego. Uczniowie klasy Va przedstawili montaż słowno-muzyczny pt. "Ta co nie zginęła". Recytowali wiersze, które były przeplatane pieśniami patriotycznymi w wykonaniu szkolnego zespołu Varia z sekcją instrumentalną. W obchody Święta włączyli się również przedstawiciele uczniów klas młodszych Julia Tomkiewicz i Maksymilian Węklar którzy swoim występem uświetnili naszą akademię. Na zakończenie akademii głos zabrała p. dyr. Jadwiga Kasprzyk która wręczyła nagródy laureatom szkolnych konkursów: recytatorskiego "Wiersze o Ojczyźnie" i plastycznego "Opowiedz nam moja Ojczyzno". Uroczystość zakończono odśpiewaniem hymnu szkolnego. 
 
Renata Rachwał
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii
Podczas akademii

Przewiń w górę