Biuletyn Informacji PublicznychKlauzule informacyjne

Festyn Rodzinny 2011

Opublikowano: niedziela, 29.05.2011
Odsłon: 9661
Logo
        28 maja po raz kolejny w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny. Wszystkich obecnych w imieniu całej szkoły powitała prowadząca p. Iwona Foremny, która poinformowała przybyłych o wszelkich atrakcjach tego dnia. Festyn był okazją do zaprezentowania przez naszych uczniów swoich umiejętności muzycznych, artystycznych, tanecznych i innych. Na scenie podziwialiśmy między innymi młode talenty: taneczne przygotowane przez p. Annę Szwed, wokalne i instrumentalne pod batutą p. Jolanty Teśniarz, teatralne prowadzone przez p. Joannę Jajugę i p. I. Foremny. Na scenie gościliśmy również zespół "Admiratio", działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, który zaprezentował wszystkim program słowno-muzyczny "Miłość niejedno ma imię". Można było poskakać na trampolinie, którą podarowali szkole rodzice. Warto także wspomnieć, że tradycyjnie odbyła się sprzedaż pysznych ciast upieczonych przez rodziców, zgaduj zgadule, turnieje sprawnościowe w wiosce indiańskiej. Uczestnicy mogli również zobaczyć sprzęt policyjny oraz pokaz tresury psa. Festyn zrealizowano przy wsparciu finansowym Gminy Krosno.

 


Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny

Przewiń w górę